Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 22.08.2017 15:09
Gwint z kampanią dla jednego gracza i igrzyskami e-sportowymi
604V

Gwint z kampanią dla jednego gracza i igrzyskami e-sportowymi

Gwint obecne jest na Gamescom 2017, gdzie przedstawiciele CD Projekt RED ogłosili, że gra doczeka się kampanii dla jednego gracza oraz igrzysk e-sportowych.

Gwint: Wiedźmińska Gra Karciana to rozwinięcie mini gry znanej z Wiedźmina 3. Na tyle spodobała się fanom gry, że szybko stała się najlepszą mini grą ostatnich lat. Nie dziwi więc chęć stworzenia osobnej gry. Tę można póki co testować w ramach publicznych testów beta. Twórcy co jakiś czas publikują łatki, które znacznie poprawiają jakość gry.

Gwint: Wiedźmińska Gra Karciana załatane, są zmiany w niszczeniu kart

Gwint: Wiedźmińska Gra Karciana będzie jeszcze ciekawsze niż zdaje się po becie. Twórcy przygotowują tryb fabularny, który opowie nam o Meve - wojowniczej królowej Lyrii i Rivii. Ma stawić czoła najeźdźcom i dopełnić zemsty. Sama rozgrywka ma być nietypowa i często zaskakiwać graczy oraz zwiedzić obszary świata Sapkowskiego, niewidziane wcześniej. Wypełnimy dające do myślenia zadania, będziemy gromadzić zasoby oraz oczywiście walczyć. Tryb ma pojawić się jeszcze w tym roku, ale będzie dodatkowo płatna. Ceny jeszcze nie podano, ale możecie sprawdzić poniższą zapowiedź wideo.

Gwint - zapowiedź Thronebreaker

Jednocześnie zapowiedziano Gwent: Masters, czyli igrzyska e-sportowe, do których zaproszeni zostaną gracze z całego świata. W samej grze znajdziemy więc tryb rankingowy oraz sezonowy system rywalizacji czy Pro Ladder. To tryb dla najlepszych, chcących walczyć o "punkty koron". Te będzie można też zdobyć poprzez uczestnictwo w oficjalnych turniejach. Pod koniec każdego z sezonów, 8 graczy posiadających największą ilością punktów, stanie ze sobą do walki. Całość zostanie zakończona wielkim wydarzeniem, czyli wydarzeniem Gwent World Masters. Na zwycięzców czekać będą oczywiście nagrody pieniężne wysokości $25 000. Poniżej znajdziecie oficjalną zapowiedź.

Gwint - zapowiedź rozgrywek e-sportowych

 

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: CD Projekt RED gamescom 2017 Gwint: Wiedźmińska Gra Karciana playstation 4 wideo