SKLEP
Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 17.08.2017 13:28
World of Tanks otrzyma tryb fabularny dla jednego gracza i kooperacji
572V

World of Tanks otrzyma tryb fabularny dla jednego gracza i kooperacji

World of Tanks już za kilka dni zostanie wzbogacone o kampanię fabularną. Możliwe będzie przechodzenie jej w pojedynkę lub z drugim graczem.

World of Tanks to darmowa gra MMO pozwalająca zasiąść za jednym z wielu czołgów oddających rzeczywiste modele z różnych epok. Twórcy postawili na umiarkowany realizm tak, ale jednak nie na tyle duży żeby przerósł większość graczy, dlatego też rozgrywka ma dość zręcznościowy charakter.

Więcej informacji o World of Tanks

Już za kilka dni w World of Tanks pojawi się tryb fabularny, w którym poszczególne epizody będziemy mogli przechodzić samodzielnie lub we współpracy z innym graczem. Trafimy do misji opartych na wydarzeniach historycznych, ale będziemy mogli zmienić ich bieg. Oprócz tego będą też misje pozbawione realizmu. W ramach przygotowania do nich twórcy przygotowali też wyjątkowy samouczek.

War Stories do World of Tanks ma trafić już 22 sierpnia 2017 roku. To co dostaniemy tej daty nie będzie wszystkim, bo deweloper planuje wzbogacać tryb na przestrzeni tego roku. Zawartość ekskluzywna jest dla konsol. Poniżej znajdziecie zwiastun.

World of Tanks z zapowiedzią War Stories

 

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2017/08/17/world-of-tanks-debuts-single-player-campaign-in-war-stories-out-on-ps4-22nd-august/#sf107083383

Tagi: playstation 4 war stories Wargaming wideo world of tanks