Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 31.07.2017 19:03
Hellblade. Płonąca wioska i silna psychoza na nowych nagraniach
475V

Hellblade. Płonąca wioska i silna psychoza na nowych nagraniach

Hellblade: Senua's Sacrifice zadebiutuje na rynku już lada moment. Czy ojcowie Heavenly Sword i Enslaved: Odyssey to the West odniosą tym razem sukces finansowy?

Hellblade: Senua's Sacrifice zostało ukończone przez twórców, więc zadebiutuje w planowanym terminie. Ninja Theory dostarczy graczom krótszą grę, ale za to tańszą i oferującą jakość znaną z produkcji kategorii AAA. Nowe materiały ukazują nieznane dotąd momenty i ponownie pozwalają zobaczyć rozgrywkę w akcji.

Hellblade: Senua's Sacrifice wykorzysta moc PS4 Pro - będzie 60 FPS-ów!

Hellblade: Senua's Sacrifice otrzymało materiał z ucieczką z płonącej wioski. Przedstawia on w jaki sposób twórcy planują urozmaicić liniową eksplorację i nieustanne parcie do przodu. Od czasu do czasu natrafimy na proste zagadki skupiające na tajemniczych runach. Nie zabrakło też walki ze zmutowanym przeciwnikami - kluczem do sukcesu będzie umiejętne parowanie ciosów i unikanie ataków.

Hellblade: Senua's Sacrifice  - płonąca wioska

Hellblade: Senua's Sacrifice to też druga strona medalu. Twórcy na kolejnym wideo skupiają się na psychologicznym aspekcie gry i ukazaniu chorób psychicznych. Studio może być zadowolone ze swojej pracy, bo efekt końcowy robi wrażenie nawet na psychiatrach.

Hellblade: Senua's Sacrifice - psychoza

Hellblade: Senua's Sacrifice zadebiutuje na rynku 8 sierpnia. Gra będzie dostępna wyłącznie za pośrednictwem cyfrowej dystrybucji.

Źródło: YouTube (IGN)

Tagi: hellblade: senua's sacrifice Ninja Theory playstation 4 wideo