Daniel Stroński Daniel Stroński 28.07.2017 17:15
Śródziemie: Cień wojny przedstawia lamerskiego orka nieudacznika
459V

Śródziemie: Cień wojny przedstawia lamerskiego orka nieudacznika

Śródziemie: Cień Mordoru miało swojego Szczurnika, Cień wojny będzie miało Agonizera. Poważny ton opowieści wyraźnie potrzebuje zabawnego orka i tego poznamy na nowym zwiastunie.

Śródziemie: Cień wojny dobrze wie, że nie może przedstawiać poważnej historii bez miejsca na żarty czy zabawniejsze momenty. W poprzedniczce o podtytule Cień Mordoru mieliśmy przygłupich dowódców orków ze swoimi zabawnymi kwestiami, z którymi ścieraliśmy się w systemie Nemezis, ale też tchórzliwego Szczurnika (ang. Ratbag), czyli naszego tajnego agenta w szeregach wroga. Teraz humorystyczny element nie zostanie pominięty, a to za sprawą kolejnego wyjątkowego orka - Agonizera.

Śródziemie: Cień wojny przedstawi seksowną Szelobę

Śródziemie: Cień wojny zdołało zatrudnić aktora komediowego Kumaila Nanjiani (serial Silicon Valley, Jarun Tann z Mass Effect Andromeda), który wcieli się w rolę tego niezbyt rozgarniętego orka, który chce budzić postrach i chce rzucać tymi groźnymi tekstami, tyle że nie jest do końca pewny, czy zostaną dobrze odebrane. Ma to prowadzić do wielu zabawnych momentów z udziałem Agonizera.

Śródziemie: Cień wojny - zwiastun z Agonizerem

 

Odrobina humoru przyda się w tej dość poważnej historii, która będzie kontynuowała fabułę z Śródziemia: Cienia Mordoru, gdzie Talion i jego duchowy towarzysz Celebrimbor raz jeszcze staną do walki z siłami Saurona. Mając do dyspozycji nowy pierścień mocy, bohater stanie przed zagrożeniem na znacznie większą skalę. Teraz talion będzie potrzebował armii, by mieć szanse z Czarnym Władcą. Pytanie tylko, czy tak wielka moc nie sprowadzi go na złą drogę.

Przy okazji przypominamy, że nowa odsłona wprowadzi wiele zmian do sprawdzonego schematu rozgrywki z poprzedniczki. Przede wszystkim system Nemezis dostanie rozbudowany, oddając nam nowe możliwości kontrolowania hierarchii wśród orków. Zamiast zwykłych obozów wroga, teraz do podbicia będą całe fortece, co ma być złożonym i niełatwym zadaniem. Znaczenie zyska także noszony ekwipunek i jego części - trzy bronie, pancerz, peleryna i pierścień. Każdy rodzaj tych rzecz będzie miał swoje właściwości i rzadkość występowania, a pasujące do siebie zestawy zagwarantują wyjątkowe bonusy.

Premiera zaplanowana została na 10 października tego roku.

Źródło: YouTube (Cenega Polska)

Tagi: Monolith Productions playstation 4 Śródziemie: Cień Wojny Warner Bros. Interactive wideo