Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 24.07.2017 15:32
Stranger Things na świetnym zwiastunie drugiego sezonu
516V

Stranger Things na świetnym zwiastunie drugiego sezonu

Stranger Things jeszcze w tym roku uraczy nas swoim drugim sezonem. Za sprawą tegorocznego ComicCon odbywającego się w San Diego, pojawił się nowy zwiastun. I jest świetny.

Stranger Things to serial, którego akcja rozgrywa się w latach osiemdziesiątych w klimatach znanych z książek Stephena Kinga. Całość przepełniona jest wieloma nawiązaniami do muzyki, filmów, książek czy gier, również fabularnych. Śledzimy losy paczki młodych chłopaków, entuzjastów klasycznych gier RPG, natrafiających na dziwne wydarzenia. Wspólnymi siłami starają się powstrzymać zło zalewające miasteczko, ale jako dzieci są na straconej pozycji, bo niewielu im wierzy.

Reżyser Stranger Things zajmie się kinowym Uncharted

Pierwszy sezon Stranger Things to klasa sama w sobie. Cechuje go unikalny klimat, świetnie napisane postacie i przemyślana fabuła. Nie jest to typowy przedstawiciel horroru gdzie postacie są głupie i pędzą w stronę zagrożenia. Zachowania zwłaszcza niektórych postaci są przemyślane i jednocześnie zdają się naturalne, tym bardziej jeśli wziąć pod uwagę okoliczności. Do tego dodajmy unikalną kolorystykę i świetną muzykę (wejściówka!).

Stranger Things na zwiastunie drugiego sezonu (ComicCon 2017)

W Sieci pojawił się pierwszy zwiastun drugiego sezonu świetnego serialu. Jeśli nie oglądaliście pierwszego, radzę odpuścić sobie zwiastun, bo może zbyt wiele zdradzić. W zasadzie może ujawniać zbyt wiele nawet jeśli preferujecie samodzielne poznawanie kolejnych wydarzeń. Możecie więc czuć się ostrzeżeni. Drugi sezon ma trafić na Netflix, 31 października 2017 roku. Ja już nie mogę się doczekać.

Tagi: Netflix Stranger Things wideo