Paweł Musiolik Paweł Musiolik 23.07.2017 03:57
Injustice 2 - zwiastun nowej postaci
427V

Injustice 2 - zwiastun nowej postaci

Injustice 2 wzbogaci się wkrótce o kolejną postać - Starfire. Przedwczoraj, studio Netherrealm pokazało nam bohaterkę na pierwszym zwiastunie.

Injustice 2 cieszy się wielką popularnością wśród mniej oddanych fanów bijatyk. Studiu Netherrealm udało się stworzyć grę przystępną, prostą w opanowaniu, efektowną i ładną graficznie. Po wypuszczeniu postaci Sub-Zero, który zalicza gościnny występ w bijatyce z postaciami DC Comics, czas na nową bohaterkę o której wiemy od maja - Starfire.

Injustice 2 - szczegóły najnowszej aktualizacji

Starfire jest księżniczką z planety Tamaran, która musiała jednak ratować się ucieczką na Ziemię przed egzekucją z rąk swojej siostry. Na Ziemi, Starfire trafiła do grupy Teen Titans, zaliczając też później występy m.in. w Justice League czy grupie Outlaws. W komiksach pierwszy raz pojawiła się w 1980 roku debiutując w zeszycie z tytułem DC Comics Presents #26.

Zwiastun postaci Starfire w Injustice 2

Nie wiemy kiedy dokładnie Starfire dokładnie trafi do gry (deweloper zdradził jedynie że w sierpniu), ale powinno to być wkrótce. Starfire jest czwartą po Darkseidzie (dostępny w preorderach), Red Hoodzie i Sub Zero postacią, która trafi do Injustice 2. Niepotwierdzone jeszcze przez dewelopera kolejne postaci to Raiden, Spawn i Black Manta. Ta trójka ma wejść w skład drugiego Kombat Packa. Łącznie planowane są trzy paczki z dodatkowymi postaciami.

Jak wam się podoba wersja postaci z Injustice 2 i jej ruchy?

Tagi: injustice 2 NetherRealm Studios playstation 4 Warner Bros. Interactive wideo