Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 21.07.2017 18:04
Dying Light - 10 darmowych DLC i olbrzymi sukces gry!
775V

Dying Light - 10 darmowych DLC i olbrzymi sukces gry!

Dying Light w ciągu najbliższego roku będzie otrzymywało nowe dodatki! Te będą oczywiście darmowe dla wszystkich graczy. Studio chwali się przy okazji wielkim sukcesem swojej gry, a my zastanawiamy się - kiedy otrzymamy zapowiedź wyczekiwanej kontynuacji?

Dying Light to jedna z najlepszych polskich produkcji ostatnich lat. Tytuł stworzony przez Techland jako kolejny udowodnił, że polska szkoła tworzenia gier nie ma się czego wstydzić i potrafi konkurować z największymi firmami w branży! Świetna przygoda w fikcyjnym Harran rozkochała w sobie graczy za sprawą systemu survivalu, dynamicznej rozgrywki i mechaniki parkour. Duże rozszerzenie The Following dodało sporo od siebie i jeszcze bardziej rozbudowało i tak już wielką grę! Teraz pora na kolejne nowości, które zawitają do tej pozycji po blisko 3 lata od jej premiery! To się nazywa wsparcie i podejście do fanów z szacunkiem!

Dying Light otrzyma 10 darmowych dodatków

Dying Light zadebiutowało na rynku 30 stycznia 2015 roku. Teraz w przeciągu najbliższych 12 miesięcy gra otrzyma aż 10 dodatków DLC. Te będą dostępne za darmo dla wszystkich graczy. Twórcy chwalą się jednocześnie, że produkcja jest nadal szalenie popularna. W okolicach premiery tygodniowo bawiło się z nią aż 700 tysięcy użytkowników. Teraz pomimo upływu kilku lat z grą nadal bawi się cyklicznie przeszło pół miliona graczy każdego tygodnia.

Dying Light - 10 darmowych dodatków

Tymon Smektała pochwalił się wielkim sukcesem Dying Light i przypomniał nam o nowościach, które za jakiś czas otrzymamy. Na co mogą liczyć posiadacze gry? Stawimy czoła nowym przeciwnikom, weźmiemy udział w świeżych wydarzeniach oraz rozwiążemy nowe tajemnice w świecie gry. To jednak nie wszystko, bo otrzymamy jeszcze więcej rzeczy, ale studio nie odkrywa na razie wszystkich kart i pragnie zaskoczyć fanów!

Pierwsza paczka DLC wyląduje już niedługo i za jej sprawą stawimy czoła nowym zagrożeniom. Nie wiem jak Wy, ale ja na pewno odwiedzę ponownie Harran. Tymczasem przydałaby się zapowiedź pełnoprawnej kontynuacji, którą wielu na pewno przyjęłoby z otwartymi ramionami.

Źródło: YouTube (TechlandGames)

Tagi: dlc dodatki Dying Light playstation 4 Techland Warner Bros Interactive Ent. wideo