Daniel Stroński Daniel Stroński 21.07.2017 09:18
Crash Bandicoot dostanie więcej dodatkowych poziomów DLC?
676V

Crash Bandicoot dostanie więcej dodatkowych poziomów DLC?

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy otrzymało wczoraj w nocy dodatkowy, wycofany wcześniej poziom "Stormy Ascent". Chcecie więcej takich atrakcji? Całkiem możliwe, że dostaniemy następne DLC!

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy zgodnie z zapowiedzią otrzymało wczoraj w nocy dodatkowy poziom "Stormy Ascent", który nie trafił do graczy 20 lat temu w oryginale, bo twórcy uznali go za zbyt trudny, ukrywając na płycie nieskończoną planszę. Teraz poziom można pobrać za darmo do 17 sierpnia, przy czym dostaniecie go wraz z nowym trofeum do zdobycia. I to niekoniecznie koniec atrakcji!

Crash Bandicoot otrzymuje poziom "Stormy Ascent" w formie DLC

Popularność premierowa odświeżonego zestawu Crash Bandicoot N. Sane Trilogy pobiła wszystkie gry na wyłączność PS4 w tym roku i na pewno Activision nie zostawi marki w spokoju. Może to oznaczać nowe remastery (Crash Team Racing!) lub zupełnie nową odsłonę z Crashem... ale też nie oznacza to końca dodatkowych plansz do starej-nowej trylogii!

Skąd ta teoria? Otóż w linku do PS Store widzimy fragment "CRASHNSANELEVEL1", co sugeruje kolejne nadchodzące poziomy. Ten pierwszy mógł być właśnie takim darmowym przedsmakiem przed następnymi, za które trzeba będzie już zapłacić. Możliwe też, że twórcy chcieli wyczuć, na ile mogą sobie pozwolić w DLC w kwestii poziomu trudności. Deweloper mówił, że potrzebował 60 prób, by przejść "Stormy Ascent"!

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - dodatkowy poziom "Stormy Ascent"

 

Źródło: https://store.playstation.com/#!/pl-pl/gry/dodatki/crash-bandicoot-n-sane-trilogy-poziom-stormy-ascent/cid=EP0002-CUSA07399_00-CRASHNSANELEVEL1

Tagi: Activision Crash Bandicoot N. Sane Trilogy Vicarious Visions