Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 20.07.2017 16:02
Hellblade jest przepiękne
2450V

Hellblade jest przepiękne

Hellblade to gra, która zabierze nas w sam środek szaleństwa głównej bohaterki. Wcześniej dowiedzieliśmy się, że gra będzie kosztować połowę ceny, że ukaże się w pełnej polskiej wersji językowej. Mogliśmy też podziwiać kilka materiałów, a dzisiaj czas na imponującą galerię.

Hellblade powstaje w niewielkim studiu Ninja Theory. Możecie kojarzyć ich z takich gier jak Heavenly Sword czy DmC: Devil May Cry. Nie są to gry, które cieszą się wielkimi sukcesami, ale mają swoje grono fanów. Tak czy siak, deweloperzy są teraz w dużym stopniu niezależni, ale z najnowszą grą celują w najwyższą jakość. Gra z pewnością wygląda imponująco, ale przykładowo ja mam pewne obawy o system walki, który w ich grach nigdy mi nie odpowiadał.

Hellblade: Senua's Sacrifice z polską wersją językową!

Najnowsze dzieło studia jakim jest Hellblade to opowieść chorej psychicznie bohaterki. Wyrusza ona na specjalną misję podczas której będzie zmagać się z wieloma trudnościami, wynikającymi z jej przypadłości. Z uwagi na to twórcy obiecują wyjątkowy, niepokojący klimat i raczej możemy być o to spokojni. Pozostaje jeszcze kwestia zagadek środowiskowych, które mają być złożone i ciekawe. Jak będzie w istocie przekonamy się dopiero po premierze.

Hellblade ma pojawić się 8 sierpnia 2017 roku. Ukaże się w pełnej polskiej wersji językowej, jedynie w cyfrowej wersji. Niektórzy mogą być z tego powodu niezadowoleni, ale znów gra będzie tania, bo jej cena to tylko 125zł. Grę już teraz możecie zamówić tutaj - jeśli zrobicie to przed premierą dostaniecie fajny motyw dynamiczny. Tymczasem zapraszam do galerii poniżej, gdzie znajdziecie kilka grafik przedstawiających grę. Nie jestem entuzjastą ich gier, ale muszę przyznać że prezentują się naprawdę świetnie. Dodatkowo macie jeszcze zwiastun, na którym bohaterka zmaga się ze swoją popsutą głową.

Hellblade na oficjalnym zwiastunie

 

Tagi: galeria hellblade: senua's sacrifice Ninja Theory playstation 4