Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 19.07.2017 18:04
The Surge - kilkugodzinne demo gry dostępne
557V

The Surge - kilkugodzinne demo gry dostępne

The Surge otrzymało nowy zwiastun, który świętuje premierę wersji demonstracyjnej. Jeśli byliście tym tytułem zainteresowany to od dzisiaj możecie spędzić z nim kilka długich godzin!

The Surge to nowy projekt studia Deck13, które dostarczyło graczom całkiem udane Lords of the Fallen. Twórcy ponownie inspirują się serią Souls, ale zmieniają mocno podejście do pewnych aspektów. Powiew świeżości czuć już w samym środowisku, bo tym razem przyjdzie nam umierać w futurystycznych klimatach science-fiction!

The Surge - aktualizacja 1.06

The Surge to naprawdę udana wariacja na temat trzonu rozgrywki ikonicznej serii From Software. Niemieckie studio nie kryje swoich inspiracji, ale dodaje też sporo rzeczy od siebie. W tym unikalny system walki skupiony na odcinaniu poszczególnych części ciała naszych przeciwników oraz inny mechanizm rozwoju bohatera. Jeśli do tej pory zwlekaliście z zakupem to zajrzyjcie koniecznie do PS Store. Czeka tam na Was darmowy wycinek gry.

The Surge - zwiastun z okazji premiery wersji demonstracyjnej

The Surge otrzymało demo, które oferuje aż kilka godzin gry! Poznacie dzięki niemu początek przygody i stoczycie wiele wymagających walk w placówce CREO. Jest to w zasadzie pełna wersja produktu, która po paru godzinach zostaje zablokowana. Decydując się na zakup otrzymujecie więc możliwość przeniesienia dotychczasowych postępów i kontynuowanie swojej zabawy.

Źródło: YouTube (PlayStation EU)

Tagi: Deck13 interactive demo Focus Home Interactive playstation 4 the surge wideo