Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 14.07.2017 17:19
Dragon Ball FighterZ - to będzie najlepsza adaptacja anime w historii!
1368V

Dragon Ball FighterZ - to będzie najlepsza adaptacja anime w historii!

Dragon Ball FighterZ jest obecne na tegorocznej imprezie EVO, na której rozgrywane są najróżniejsze turnieje - głównie w bijatyki. Zobaczcie w akcji jak prezentuje się najnowsza wersja gry.

Dragon Ball FighterZ z racji tegorocznej imprezy EVO otrzymało nowe materiały. Gra prezentuje się bajecznie i niesamowicie dynamicznie. Arc System Works robi użytek ze swojego wieloletniego doświadczenia i przenosi najlepsze elementy oraz cechy swoich ostatnich bijatyk do świata Smoczych Kul.

Dragon Ball FighterZ prezentuje się obłędnie!

Dragon Ball FighterZ będzie więc pełnoprawną i efektowną bijatyką 2D. Zapomnijcie o niedzielnych produkcjach przeznaczonych wyłącznie dla miłośników serialu anime i mangi. Tytuł będzie pełnokrwistą i kompetytywny bijatyką przeznaczoną nawet dla weteranów gatunku! Zobaczcie jak w akcji prezentuje się demo. Działające obowiązkowo w "betonowych" 60 klatkach animacji na sekundę i jakości HD!

Dragon Ball FighterZ - rozgrywka w wysokiej jakości

Dragon Ball FighterZ będzie dużo lepiej zbalansowaną i sprawiedliwą grą względem poprzednich tytułów opartych na tym anime. Zapomnijcie więc o gigantycznej ilości zawodników. Znając bardzo dokładnie poprzednie gry studia obstawiam, że dostaniemy około 18-23 wojowników. Na pewno nie zabraknie Piccolo - czy tam Szatana Serduszko, jeśli jesteście fanami naszego lektora, którego słuchaliście na kanale RTL7. Twórcy skupiają się na drugiej i najbardziej znanej serii anime. Nie ujrzymy prawdopodobnie bohaterów z Dragon Ball GT, ale możliwe, że trafi się ktoś z najnowszego serialu Dragon Ball Super. Skoro Frieza potrafi w walce przemienić się w złotą wersję, to możemy bezpiecznie założyć, że do ekipy dołączy chociażby Beerus.

Dragon Ball FighterZ będzie oferowało wszystko z czego zasłynął Dragon Ball - szybkie i niezwykle dynamiczne pojedynki. Potężne ataki specjalne i efektowne przemiany! Poniżej starszy materiał przedstawiający znaną do tej pory zawartość.

Dragon Ball FighterZ - wszystkie przemiany i ataki specjalne bohaterów

Same walki skupią się na trzyosobowych wariantach drużynowych. W akcji na razie możemy oglądać następujące postacie: Goku, Gohan, Vegeta, Frieza, Cell, Buu. Potwierdzono też Future Trunksa.

Na czyją obecność specjalnie liczycie i kto jest Waszym ulubieńcem z serii?

Źródło: YouTube (ShikasClouds)

Tagi: Arc System Works Bandai Namco Dragon Ball FighterZ evo playstation 4 wideo