Tomek Alicki Tomek Alicki 13.07.2017 03:41
Quentin Tarantino wyreżyseruje film o zabójstwie żony Romana Polańskiego
363V

Quentin Tarantino wyreżyseruje film o zabójstwie żony Romana Polańskiego

Quentin Tarantino ma powrócić z nowym, niespodziewanym projektem. Hollywood Reporter poczęstował fanów reżysera bardzo intrygującymi plotkami. 

Wygląda na to, że Quentin Tarantino po cichu przygotowuje swój nowy film. Podobno miałby wyreżyserować i napisać scenariusz do produkcji o rodzinie Mansonów oraz związanymi z nimi morderstwami. Zdjęcia mają rozpocząć się latem przyszłego roku, a Harvey Bob Weinstein są znów odpowiedzialni za produkcję. 

Nie znamy jeszcze szczegółów odnośnie scenariusza, jednak wiemy, że jedną z historii jest morderstwo Sharon Tate, żony Romana Polańskiego, w 1969 roku. Odpowiedzialna za liczne przestępstwa rodzina Mansonów najpierw zabiła Tate, później ich ofiarą padły kolejne cztery osoby. W 1971 roku zostali skazani na dożywocie za morderstwa popełnione tego lata. 

Scenariusz jest na ukończeniu, a kolejnym krokiem ma być zatrudnienie aktorów. Źródła Hollywood Reporter sugerują, że reżyser miał już rozpocząć negocjacje z Bradem Pittem oraz Jennifer Lawrence. Jeżeli faktycznie film o rodzinie Mansonów stanie się następnym projektem Quentina Tarantino, będziemy mieli okazję doświadczyć małego przełomu, bowiem reżyser pierwszy raz zajmie się historią opartą na faktach. 

Zdjęcia mają rozpocząć się latem przyszłego roku. Jeśli plotki okażą się prawdą, w najbliższych miesiącach jeszcze nie raz usłyszymy o tym projekcie. 

Źródło: http://www.hollywoodreporter.com/heat-vision/quentin-tarantino-prepping-new-movie-tackling-manson-murders-1020165

Tagi: brad pitt Jennifer Lawrence Quentin Tarantino Roman Polanski Sharon Tate