Daniel Stroński Daniel Stroński 12.07.2017 19:20
Citadel: Forged with Fire niczym sieciowy Skyrim z lataniem na miotłach
287V

Citadel: Forged with Fire niczym sieciowy Skyrim z lataniem na miotłach

Macie dosyć kolejnych zapowiedzi The Elder Scrolls V: Skyrim na coraz to nowe platformy? Nadchodzi pierwszoosobowa przygoda w świecie fantasy Citadel: Forged with Fire - i do tego z przyjaciółmi po Sieci!

Citadel: Forged with Fire ma dać nam wolną rękę w ogromnym świecie fantasy, który poznamy z perspektywy pierwszej osoby. Sandboksowe RPG tworzy niezależne Blue Isle Studio, które na koncie ma takie gry jak Valley czy Slender: The Arrival. Czy poradzą sobie z dostarczeniem ogromu atrakcji, jaki zapowiadają w materiałach promocyjnych? Oby zdołali, bo już sam zwiastun zachęca do zabawy.

A jeśli tęsknicie za Skyrimem, przypominamy zwiastun VR-owej wersji gry

Citadel: Forged With Fire to MMORPG z widokiem z oczu bohatera. Od The Elder Scrolls Online grę odróżnia to, że stawia na eksplorację, budowanie i tworzenie własnej przygody, a nie nabijanie coraz wyższego poziomu i szukanie potężniejszych elementów ekwipunku.

Citadel: Forged With Fire - zwiastun

W grze będziemy mogli oswajać legendarne bestie, stworzyć własny ród i walczyć z innymi, zbudować dom czy nawet cały zamek, a także studiować magię i poznawać rozmaite zaklęcia. Co z podróżowaniem po wielkim otwartym świecie? Będziemy mogli latać na miotle! Albo orle! Albo smoku! Nie oznacza to oczywiście, że zabraknie walki z potężnymi potworami. Starcia są, owszem, ale to tylko jedna z wielu atrakcji tego świata. Wszystko to z innymi graczami przez Sieć!

Na razie nie wyznaczono daty premiery, ale w tym miesiącu gra trafi do steamowego Wczesnego Dostępu.

Źródło: informacja prasowa

Tagi: Citadel: Forged With Fire playstation 4 wideo