Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 12.07.2017 14:43
Śródziemie: Cień Mordoru 78% taniej w PS Store!
1827V

Śródziemie: Cień Mordoru 78% taniej w PS Store!

Śródziemie: Cień Mordoru jest okazją tego tygodnia w PlayStation Store. W grę warto się zaopatrzyć, bo będzie współpracować z nową częścią jaką jest Śródziemie: Cień Wojny.

Śródziemie: Cień Mordoru pojawiło się w 2014 roku i od tamtego czasu zgarnęło wiele przychylnych opinii. Jak ją opisać w skrócie? To połączenie eksploracji znanej z Assassin's Creed (choć nie ma tylu budynków), walki z gier o Batmanie i klimatów stworzonych przez Tolkiena. Od siebie gra dodaje ciekawy system Nemezis, który pozwala na tworzenie sobie tymczasowych sojuszników oraz wrogów, którzy stają się silniejsi z każdą naszą porażką. Postępy jakie w tym temacie zrobimy będziemy mogli przenieść do kontynuacji.

Śródziemie: Cień Mordoru - Kuźnia Nemesis pozwoli przenieść naszych wrogów!

Śródziemie: Cień Mordoru dostępne jest od dzisiaj do 20 lipca w cenie 54 złotych. Mowa o Złotej Edycji z dodatkami, która znajduje się w tym miejscu. Nie tyczy się to wersji na PlayStation 3, ale nic nie tracicie - wydanie na poprzednią konsolę Sony wygląda i działa paskudnie. Jeśli nie mieliście okazji sprawdzić tej gry (oczywiście w wersji najlepszej) to jest to całkiem dobra okazja.

Osobiście nie jestem przekonany do podobnego modelu rozgrywki, ale gra kupiła mnie swoim klimatem tolkienowskiej prozy, ukazanej w mroczny i brutalny sposób. Grę ukończyłem z przyjemnością, ale szczerze mówiąc jej kontynuacja wydaje się za bardzo odtwórcza i nie wiem czy po nią sięgnę. Jak to wygląda u Was?

Śródziemie: Cień Mordoru na zwiastunie fabularnym

Tagi: