Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 10.07.2017 17:56
Star Wars Battlefront 2. Wiemy kiedy ruszą testy beta
872V

Star Wars Battlefront 2. Wiemy kiedy ruszą testy beta

Star Wars Battlefront 2 zadebiutuje pod koniec roku, ale twórcy nie mogliby się obyć bez porządnych testów beta. Poznaliśmy właśnie dzień rozpoczęcia tego specjalnego wydarzenia. Osoby składające zamówienie przedpremierowe rozpoczną zabawę nieco wcześniej.

Star Wars Battlefront 2 będzie możliwe do przetestowania już w dniu 6 października. Jeśli jednak jesteście niecierpliwi i chcecie pograć jak najszybciej to wystarczy złożyć zamówienie przedpremierowe. Kupując grę w ciemno możecie liczyć na to, że wskoczycie na serwery 2 dni wcześniej niż użytkownicy czekający na publiczną wersję testów.

Star Wars Battlefront 2. Wyciek zdradza listę bohaterów

Star Wars Battlefront 2 w ramach testów beta pozwoli Wam wziąć udział w galaktycznym ataku na planetę Naboo, który miał miejsce w Star Wars: Episode I. Staniemy tutaj po stronie armii droidów lub klonów republiki i zmierzymy na ulicach miasta Theed w masywnej rozgrywce dla 40 graczy. Twórcy pozwolą przetestować cztery odmienne klasy postaci oraz zasiąść za kółkiem pojazdów z okresu prequelowej trylogii filmowej. 

Star Wars Battlefront 2 - zawartość dodawana do preorderów

Jeśli jednak na samą myśl o niezdarnym Jar Jar Binksie robi Wam się niedobrze, to w ramach bety będziecie mogli wziąć udział również w wydarzeniach znanych z oryginalnej trylogii filmów. Twórcy pozwolą Wam być częścią kosmicznej bitwy i wsiąść do kokpitów najbardziej ikonicznych statków znanych z filmowej serii. Wielopoziomowe starcie w kosmosie skupi się na wykonywaniu celów w epickiej galaktycznej skali.

Premiera samej gry na PlayStation 4 nastąpi w dniu 17 listopada. Twórcy będą mieli około miesiąc na wprowadzenie zmian do pełnej wersji gry. Można by się zastanowić, czy w takiej sytuacji faktycznie można jeszcze mówić o testach beta.

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2017/07/10/star-wars-battlefront-iis-open-beta-blasts-onto-ps4-early-october/#sf96697597

Tagi: beta Digital Illusions CE Electronic Arts playstation 4 star wars battlefront 2 wideo