Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 10.07.2017 14:04
Crash Bandicoot N. Sane Trilogy wciąż najlepiej sprzedającą się grą!
1200V

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy wciąż najlepiej sprzedającą się grą!

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy to idealny przykład na to, że umiejętne odświeżanie klasyków się opłaca. Zwłaszcza kiedy na rynku nie ma podobnych produkcji. Trylogia odświeżonego Crasha wciąż jest najlepiej sprzedającą się grą!

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy jak wszyscy doskonale wiecie jest pakietem trzech gruntownie odnowionych hitów z pierwszego PlayStation. Cieszy się ogromnym sukcesem, bo faktycznie deweloperzy z Vicarious Visions odwalili kawał świetnej roboty. Całość przenieśli do dzisiejszych standardów, zachowując jak największą wierność oryginałom w temacie mechanik i konstrukcji gry.

Crash Bandicoot zawłaszcza PS Store. Trylogia najlepiej sprzedającą się grą w czerwcu

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy sprzedawało się świetnie zaraz po premierze, która nastąpiła 30 czerwca 2017 roku. To jednak nie wszystko. Mimo iż gra pojawiła się pod sam koniec miesiąca, wciąż udało jej się zyskać tytuł najlepiej sprzedającej się gry czerwca w PlayStation Store. Sytuacja się nie zmienia i trylogia wciąż króluje na liście najlepiej sprzedających się gier w Wielkiej Brytanii. Zaraz za nią znajduje się Grand Theft Auto V - tytuł niemający sobie równych jeśli chodzi o ilość sprzedanych egzemplarzy. Czy kogoś to dziwi? Być może, bo przecież już każdy powinien mieć ją w kolekcji. Na trzecim miejscu znajduje się Overwatch - chyba najlepszy sieciowy FPS z jakim możemy mieć do czynienia. Jak prezentuje się reszta listy? Zobaczcie sami. (W nawiasach podaliśmy pozycje z poprzedniego tygodnia)

 1. Crash Bandicoot N. Sane Trilogy (1)
 2. Grand Theft Auto V (3)
 3. Overwatch (6)
 4. FIFA 17 (5)
 5. Micro Machines World Series (2)
 6. Battlefield 1 (20)
 7. Mario Kart 8 Deluxe (8)
 8. Call of Duty: Infinite Warfare (11)
 9. Rocket League (10)
 10. Horizon: Zero Dawn (17)
 11. Dirt 4 (9)
 12. The Legend of Zelda: Breath of the Wild (13)
 13. Lego Worlds (16)
 14. Forza Horizon 3 (4)
 15. Fallout 4 (20)
 16. Hitman (16)
 17. Tekken 7 (14)
 18. Dishonored 2 (25)
 19. Arms (18)
 20. Injustice 2 (15)

Tymczasem Crash Bandicoot N. Sane Trilogy zniknął z półek sklepowych, a na portalach aukcyjnych sprzedawcy wołają krocie - trafiliście na podobną ofertę? Takowy sprzedawca najpewniej nie ma nawet na stanie tej gry. Niemniej, świadczy to również o wielkim sukcesie na naszym rynku. Ciekawe ile będziemy musieli czekać na remake Crash Team Racing - twórcy niejednokrotnie przyznali, że powstanie takowego uzależnione jest od sukcesu trylogii. Osobiście mam nadzieję, że inni producenci i wydawcy podłapią pomysł i doczekamy się odnowionej trylogii gier ze Spyro. Tymczasem łapcie wideo z początku zabawy z nową trylogią Crasha.

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - początek rozgrywki

 

Źródło: http://ukie.org.uk/news/2017/07/second-week-top-activisions-%E2%80%98crash-bandicoot-nsane-trilogy%E2%80%99

Tagi: Activision Crash Bandicoot N. Sane Trilogy playstation 4 uk charts Vicarious Visions