Tomek Alicki Tomek Alicki 05.07.2017 16:08
Godzilla 2. Nowe zdjęcia z planu zapowiadają chaos i zniszczenie
452V

Godzilla 2. Nowe zdjęcia z planu zapowiadają chaos i zniszczenie

Godzilla od jakiegoś czasu wędruje już po planie swojego kolejnego filmu. Nowe doniesienia prosto z produkcji prezentują efekt ostatnich ogłoszeń.

Niedawno dowiedzieliśmy się bowiem, że do tytułowej Godzilli dołączy też trójka potężnych potworów. Znamy już opis fabuły, a sądząc po głównych przedstawicielach MonsterVerse, powinniśmy spodziewać się istnej rozwałki. 

Mothra, Rodan i King Ghidorah w Godzilli 2

Zdjęcia opublikowane w niedzielę na Facebooku Gormaru Island potwierdzają oczekiwania fanów. Na większości fotografii widać mocne zniszczenia. Wyrwane fragmenty asfaltu, poprzewracane, palące się samochody, walące się z korzeniami drzewa... 

Fanpage przewidział do wrzuconych zdjęć również krótki opis, z którego wynika, że bohaterami tej sceny bez wątpienia będą potwory. Świadkowie wydarzeń słyszeli nie tylko wybuchy czy odgłosy buchającego ognia, ale również dźwięki charakterystyczne dla przerażających stworzeń. 

Ponadto, Comic Con w Denver pozwolił fanom dowiedzieć się również, że warunki na planie są pozytywne, a aktorzy dogadują się między sobą. Na panelu Millie Bobby Brown, gwiazda Stranger Things opowiada, jak wdała się wraz z reżyserem we wrabianie obsady w różne dowcipy. 

Premiera filmu 20 marca 2019. 

Źródło: http://heroichollywood.com/godzilla-set-photo-destruction-kaiju/

Tagi: godzilla 2 Millie Bobby Brown MonsterVerse Stranger Things

Nie przegap