Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 04.07.2017 21:06
The Last of Us 2 - świnia gwiazdą sesji motion capture
1412V

The Last of Us 2 - świnia gwiazdą sesji motion capture

The Last of Us 2 powraca za sprawą całkiem śmiesznej ciekawostki zza kulis produkcji. Twórcy chwalą się współpracą ze... świnią, którą zatrudniono do sesji motion capture.

The Last of Us 2 powstaje nieco wolniej z powodu prac nad Uncharted: Zaginione Dziedzictwo. Nie oznacza to jednak, że postępy nad grą nie posuwają się do przodu. Już lada moment studio przerzuci całą swą uwagę na kontynuację jednej z najlepiej ocenianych gier w historii. Tymczasem mamy nietypowy materiał zza kulis produkcji.

The Last of Us 2 nieobecne na targach E3, bo trzeba było zrobić miejsce dla pań

The Last of Us 2 podobnie jak pierwsza odsłona przykuwa ogromną uwagę do technologii motion capture, która przenosi ruchy aktorów do świata gry. Naughty Dog ostatnimi dniami dzieli się zdjęciami pochodzącymi z planu produkcji i pracy aktorów. Jeden z nich wyróżnia się zdecydowanie od reszty.

Naughty Dog wrzuciło za pośrednictwem serwisu Twitter zdjęcie i krótki filmik z uroczą świnią, która bierze udział w produkcji i użycza swoich ruchów.

The Last of Us 2 dzieje się kilka lat po wydarzeniach z pierwszej odsłony serii. Tytuł opowie historię 19 letniej Ellie, która będzie grywalną bohaterką - czy jedyną? Tego jeszcze nie wiadomo, ale możemy być pewni, że na pewnym etapie przygody bohaterka trafi na świnię. 

The Last of Us Part 2 - zwiastun PlayStation Experience 2016

Źródło: http://www.gamezone.com/news/naughty-dog-appears-to-be-motion-capturing-a-pig-for-the-last-of-us-part-2-3455310

Tagi: Naughty Dog playstation 4 Sony Interactive Entertainment The Last of Us: Part II wideo