Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 04.07.2017 11:31
Twórcy Horizon Zero Dawn i Killzone poszukują nowych pracowników
896V

Twórcy Horizon Zero Dawn i Killzone poszukują nowych pracowników

Guerilla Games odpowiedzialne za bardzo udane Horizon Zero Dawn oraz serię Killzone poszukuje nowych pracowników. Najnowszą ofertą jest posada dla producenta, który wspomoże przyszłe projekty.

Guerilla Games to studio odpowiedzialne za Horizon Zero Dawn. Gra sprzedała się świetnie, co jest tym większym sukcesem jeśli wziąć pod uwagę, że to całkowicie nowa marka. Nic więc dziwnego, że zapowiedziane zostało pierwsze rozszerzenie.

Horizon Zero Dawn: Frozen Wilds - pierwsze DLC zapowiedziane

Oprócz gry o przygodach Aloy, Guerilla Games stworzyło też udaną serię Killzone, która swoje początki miała już na PlayStation 2. Ostatnia odsłona, Killzone Shadow Fall pochodzi jednak z 2013 roku. Od tamtej pory nie pojawiło się nic nowego w serii.

Guerilla Games poszukuje nowych pracowników. Najświeższą ofertą jest posada dla producenta, który miałby zająć się przyszłymi projektami. Oprócz tego w dziale ogłoszeń są jeszcze inne oferty pracy, ale te pochodzą sprzed miesiąca. Pełną listę znajdziecie tutaj.

Nie wiadomo czym miałyby być przyszłe projekty Guerilla Games. Horizon Zero Dawn to jedna z najlepszych inwestycji Sony, więc być może doczekamy się kolejnej odsłony, albo chociaż kolejnych rozszerzeń. Jakbyście przyjęli nową odsłonę Killzone?

Tymczasem przypominamy zwiastun rozszerzenia mającego pojawić się jeszcze w tym roku.

Horizon Zero Dawn: THe Frozen Wilds DLC na oficjalnym zwiastunie

 

Źródło: https://twitter.com/guerrilla_jobs/

Tagi: Guerrilla Games horizon zero dawn playstation 4 Sony Interactive Entertainment