Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 03.07.2017 14:11
Fringe Wars - kosmiczna MOBA zmierza na PlayStation 4
459V

Fringe Wars - kosmiczna MOBA zmierza na PlayStation 4

Fringe Wars ma być połączeniem gry kategorii MOBA oraz kosmicznej strzelanki, w której zasiądziemy za sterami statku kosmicznego. Gra ma pojawić się na PlayStation 4.

Fringe Wars ma być dynamiczną i efektowną kosmiczną strzelaniną działającą na zasadach znanych z gier kategorii MOBA. Produkcja skupi się na starciach pomiędzy dwiema, 5 osobowymi drużynami, gdzie każdy z graczy kontrolować będzie wybrany statek kosmiczny. Produkcja ma oferować szeroki wybór pojazdów oraz ich modyfikacji.

Fringe Wars w naszej bazie gier

Akcja Fringe Wars została osadzona w przyszłości rządzonej przez ponadnarodowe organizacje. Zadaniem graczy będzie przetrwać w nieprzyjaznym uniwersum, a ponadto zdobycie środków na rozbudowanie swojego arsenału. Statki będzie modyfikować - zarówno pod kątem uzbrojenia jak i dodatkowych umiejętności: skoki w nadprzestrzeń, kamuflaż czy czasowe zwiększenie mocy.

Fringe Wars to gra nastawiona na rywalizacje. Rozgrywka opierać ma się na klasycznych zasadach panujących w grach MOBA. W starciach przyjdzie nam zniszczyć bazę wroga, ale wpierw będziemy zmuszeni przebić się przez wrogie wieżyczki czy sługusów. Twórcy przygotowali 5 klas: tank, snajper, atak, zwiad oraz wsparcie i tak jak zwykle, kluczem do sukcesu ma być odpowiednie wykorzystywanie cech klas.

Fringe Wars pod koniec tego lata pojawi się najpierw na platformie Steam, ale w późniejszym czasie (przypuszczalnie początek przyszłego roku) pojawi się również na PlayStation 4. W poniższej galerii znajdziecie zrzuty ekranu.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Fringe Wars Oasis Games playstation 4 wideo