Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 26.06.2017 17:14
Prey można ukończyć w zaledwie 7 minut
1686V

Prey można ukończyć w zaledwie 7 minut

Prey ma już ponad miesiąc i gracze coraz bardziej prześcigają się we wzajemnym biciu rekordów. Tym razem jeden ze śmiałków zdołał ukończyć grę w czasie 7 minut. Zobaczcie jak tego dokonał.

Prey zadebiutowało w zeszłym miesiącu i mogło się pochwalić wysokimi ocenami. Tytuł Arkane Studios spodobał się również naszemu recenzentowi, od którego otrzymał ocenę 8.5. Teraz użytkownicy obrali sobie za cel jak najszybsze przejście gry i trzeba przyznać, że najnowszy rekord robi wrażenie.

Prey zaliczone w kilkanaście minut

Prey wrzuca graczy do futurystycznych laboratoriów kosmicznej stacji badawczej Talos I. Miejsce pełne jest tajemnic i padło ofiarą inwazji obcej rasy na wskutek nieudanego eksperymentu. Jak się okazuje miejsce można również wykorzystać do ominięcia sporego etapu całej gry. Jeden z graczy wykorzystując broń GLOO Canon zdołał dotrzeć do zakończenia w 7 minut. 

Prey - speedrun trwający 6:59 minut.

Oczywiście uczynił to korzystając w specjalny sposób z błędów produkcji polegających na przenikaniu przez tekstury. Mimo wszystko, aby tego dokonać trzeba się popisać nie lada znajomością gry oraz jej wad w mechanice. Odkrycie ich metodą prób i błędów byłoby dla wielu niemal niemożliwe. Obecny wynik jest rekordem światowym - ciekawe, czy w przyszłości uda się komuś go pobić.

Źródło: YouTube (seeker TV)

Tagi: arkane studios austin Bethesda Softworks playstation 4 prey speedrun wideo