Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 23.06.2017 20:47
Batman: Arkham Knight obchodzi drugą rocznicę, więc twórcy chwalą się wczesnymi okładkami
1607V

Batman: Arkham Knight obchodzi drugą rocznicę, więc twórcy chwalą się wczesnymi okładkami

Batman: Arkham Knight ma już dwa lata! Czas gna nieubłaganie do przodu, ale twórcy z cenionego studia Rocksteady nadal pamiętają o swojej ostatniej, wielkiej produkcji. Tym razem udostępniono fanom wczesne okładki jakie mogły trafić na pudełko gry.

Batman: Arkham Knight zadebiutowało równe dwa lata temu i zebrało niesamowite oceny osiągając średnią ocen na poziomie 87%. Studio Rocksteady postanowiło z okazji rocznicy przedstawić fanom ciekawostkę w postaci wczesnych projektów koncepcyjnych okładek. 

Więcej informacji o Batman: Arkham Knight znajdziesz w naszej bazie gier

Batman: Arkham Knight było trzecią grą autorstwa Rocksteady traktującą o przygodach Mrocznego Rycerza z Gotham. Twórcy w tej części po raz pierwszy oddali do dyspozycji graczy ikonicznego batmobila i sprostali ogromnym oczekiwaniom fanów. Seria przez lata wyrobiła sobie renomę najlepszych adaptacji kultowego bohatera i w dziedzinie gier nadal pozostaje bezkonkurencyjna. Jeśli jesteście ciekaw, jak mogła wyglądać potencjalna okładka zdobiąca pudełko z grą to twórcy dzielą się jej wczesnymi projektami.

Resztę pomysłów, które porzucono możecie podziwiać za sprawą galerii. Znajdziecie tam również ostateczną grafikę, która trafiła na pudełka. Która z okładek podoba Wam się najbardziej?

Źródło: facebook (rocksteady)

Tagi:

Nie przegap