SKLEP
Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 21.06.2017 12:10
Śródziemie: Cień Mordoru - nowa łatka pozwoli na przeniesienie zapisów do Cienia Wojny?
854V

Śródziemie: Cień Mordoru - nowa łatka pozwoli na przeniesienie zapisów do Cienia Wojny?

Śródziemie: Cień Mordoru za sprawą wcześniejszej aktualizacji zyskało wsparcie PS4 Pro. Teraz pojawiła się kolejna łatka, ale nie do końca wiadomo co zmienia. Istnieją jednak podejrzenia, że może chodzić o przeniesienie postępów do drugiej części.

Śródziemie: Cień Mordoru to jedna z najlepszych gier 2014 roku. Otwarta struktura świata, system walki z Batman: Arkham Asylum, eksploracja z Assassin's Creed i mroczny klimat tolkienowskiej prozy - wszystkie te elementy złożyły się na wysoko ocenianą produkcję. Tym bardziej, że mogła pochwalić się świetnym systemem Nemesis, który pozwalał na wykorzystywanie przeciwników do własnych celów - choć czasem mogło się to nie udać, co skutkowało stworzeniem sobie przeciwnika niemal nie do zabicia.

Śródziemie: Cień Wojny - czy będzie można importować zapis z poprzedniej odsłony?

Śródziemie: Cień Mordoru otrzymało aktualizację do wersji 1.10, ale na dobrą sprawę na tym kończą się wszelkie informacje. Twórcy nie opublikowali listy zmian, toteż fani zaczęli spekulować. Już wcześniej padały pytania o to, czy możliwe będzie importowanie stanu - twórcy jednak nie chcieli komentować tej sprawy. Według spekulacji fanów, jeśli już taka opcja się pojawi - pozwoli na przeniesienie wszystkiego czego dokonaliśmy w temacie Nemesis. Moglibyśmy więc drugą część zacząć z czyhającym na nas przeciwnikiem bądź poplecznikiem. Póki co to jedynie spekulacje, być może doczekamy się opublikowanej listy zmian oraz komentarza w sprawie importowania zapisów. Na ten moment przypominamy zwiastun fabularny pierwszej odsłony.

Śródziemie: Cień Mordoru - zwiastun fabularny

 

Źródło: https://www.destructoid.com/a-new-shadow-of-mordor-patch-may-lead-to-shadow-of-war-save-imports-443752.phtml

Tagi: Monolith Productions playstation 4 Śródziemie: Cień Mordoru Warner Bros Interactive Ent.