Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 17.06.2017 14:56
Uncharted: Zaginione Dziedzictwo - za kilka dni Naughty Dog zaprezentuje rozgrywkę
682V

Uncharted: Zaginione Dziedzictwo - za kilka dni Naughty Dog zaprezentuje rozgrywkę

Uncharted: Zaginione Dziedzictwo dostaniemy już w sierpniu. Dotychczas mogliśmy zapoznać się głównie z warstwą fabularną, choć grywalna wersja dostępna była na E3. Naughty Dog zapowiedziało oficjalną transmisję, w trakcie której zaprezentuje bezpośrednią rozgrywkę z samodzielnego dodatku.

Uncharted: Zaginione Dziedzictwo opowie nam o Nadine i Chloe wyruszających do Indii w celu ochronienia i odkrycia tajemnicy tajemniczego artefaktu - Kła Ganesha. Bohaterki zmierzą się ze spokojnym i inteligentnym, ale bezwględnym Asavem - człowiekiem podżegającym do wojny.

Zapoznajcie się z fabułą Uncharted: Zaginione Dziedzictwo

Uncharted: Zaginione Dziedzictwo pojawiło się na tegorocznym E3, gdzie obecni mogli samodzielnie przetestować nową produkcję Naughty Dog. W Sieci jednak nie ma oficjalnych materiałów z rozgrywki - te zostaną zaprezentowane przez Naughty Dog na oficjalnej transmisji, którą studio zaplanowało na datę 20 czerwca o godzinie 6:00 naszego czasu. Obejrzycie ją w tym miejscu. W trakcie jej trwania deweloperzy postarają się odpowiedzieć na wszystkie pytania oglądających.

Oprócz tego Naughty Dog ujawniło, że w trakcie transmisji ujawni dodatki jakie trafią do wieloosobowego i trybu Przetrwania w Uncharted 4.

Uncharted: Zaginione Dziedzictwo ma pojawić się 23 sierpnia tego roku w pełnej polskiej wersji językowej i w pudełkowym wydaniu. Poniżej znajdziecie najnowszy zwiastun fabularny zaprezentowany na tegorocznym E3.

Uncharted: Zaginione Dziedzictwo na zwiastunie fabularnym z E3 2017

 

Źródło: https://www.naughtydog.com/blog/uncharted_the_lost_legacy_e3_gameplay_demo_reveal

Tagi: e3 2017 Naughty Dog playstation 4 Sony Interactive Entertainment Uncharted: Zaginione Dziedzictwo