Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 15.06.2017 19:34
Starlink: Battle for Atlas. Walka i eksploracja ukazane na nowych filmach z rozgrywki
651V

Starlink: Battle for Atlas. Walka i eksploracja ukazane na nowych filmach z rozgrywki

Starlink: Battle for Atlas to kolejna produkcja korzystająca z koncepcji zabawkowych figurek, które gracz przenosi do gry. Tym razem twórcy stawiają na personalizację i pozwalają na wymienianie pojedynczych elementów naszego pojazdu.

Starlink: Battle for Atlas pokazuje, że Ubisoft najprawdopodobniej zazdrościło Activision serii Skylanders i szykuje własną odpowiedź na gry korzystające z koncepcji zabawek. Tytuł będzie kosmiczną grą, gdzie w czasie rzeczywistym będziemy modyfikować model statku. Ten ustawiony będzie na padzie i ingerowanie w jego elementy odzwierciedli się na ekranie telewizora.

Starlink: Battle for Atlas - modele samolotów przenoszą się do gry

Starlink: Battle for Atlas skupi się na rozwijaniu statku i modyfikowaniu jego poszczególnych elementów. Figurki będą tutaj nadrzędnym aspektem całej gry. Ta skupi się na przemierzaniu otwartego kosmosu i walce z hordami przeciwników należących do agresywnego Legionu. Podczas przygody zwiedzimy wiele różnorodnych planet, zmieniając nieustannie elementy naszego pojazdu.

 

Starlink: Battle for Atlas - rozgrywka E3 2017

Nowe wideo prezentuje czystą rozgrywkę, gdzie nie zabrakło eksploracji i intensywnej walki z obcymi formami życia. Tytuł tworzony jest przez Ubisoft Toronto i zadebiutuje w 2018 roku na PlayStation 4. W zestawie z grą otrzymamy specjalną figurkę kosmicznego statku, którą przeniesiemy do gry.

Starlink: Battle for Atlas - wideo prezentujące rozgrywkę z targów E3 2017

Źródło: http://gamersyde.com/news_e3_starlink_takes_off_on_gsy-19269_en.html

Tagi: E3 PlayStation 4 Starlink: Battle for Atlas Ubisoft ubisoft toronto wideo