Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 14.06.2017 19:00
A Plague Tale: Innocence. Mroczna przygoda rodzeństwa zapowiedziana na PS4
578V

A Plague Tale: Innocence. Mroczna przygoda rodzeństwa zapowiedziana na PS4

A Plague Tale: Innocence opowie mroczną historię bezbronnego rodzeństwa, które musimy walczyć o przeżycie we Francji opanowanej przez dżumę i plagę agresywnych szczurów.

A Plague Tale: Innocence zabierze nas do 1349 roku, gdzie trafimy do Królestwa Francji nękanego przez śmiertelną plagę dżumy. Wcielimy się w rolę osieroconego rodzeństwa. Gracz będzie sterował dziewczyną o imieniu Amicia, której zadaniem jest ochrona młodszego brata Hugo - będzie on sterowany przez sztuczną inteligencję. Dzieci uciekają przed członkami inkwizycji i trafiają do zarażonych wiosek. Tam będą musiały szukać pomocy u innych sierot i omijać zagrożenie ze strony krwiożerczych szczurów rozrywających żywcem ludzi. Będziemy musieli odganiać gryzonie za sprawą ognia i światła.

A Plague Tale: Innocence będzie przygodową grą akcji utrzymaną w perspektywie TPP. Naszym zadaniem będzie rozwiązywać różne zagadki i unikać zagrożenia ze strony inkwizycji oraz szczurów, ochraniając przy tym pięcioletniego brata. Twórcy chwalą się też przywiązaniem niezwykłej uwagi do zachowania szczurów - te mają w naturalny sposób poruszać się i być przyciągane przez martwe ciała, unikają też źródła świata i walczą między sobą o kawałki pokarmu

A Plague Tale: Innocence - zwiastun E3

Źródło: YouTube (Focus Home Interactive )

Tagi: A Plague Tale: Innocence Asobo Studio e3 e3 2017 focus home interactive playstation 4 wideo

Nie przegap