Daniel Stroński Daniel Stroński 12.06.2017 06:29
Dishonored: Death of the Outsider. Oficjalny dodatek, data premiery, zwiastun, informacje
904V

Dishonored: Death of the Outsider. Oficjalny dodatek, data premiery, zwiastun, informacje

Dishonored 2 było jedną z najlepszych gier ubiegłego roku, a teraz konferencja Bethesdy przyniosła zwiastun pierwszego samodzielnego rozszerzenia fabularnego.

Dishonored 2 to jedna z niewielu gier, jaka otrzymała w naszym serwisie perfekcyjne 10/10. Rocznicę premiery Arkane Studios zamierza uczcić pierwszym samodzielnym rozszerzeniem fabularnym, które przedstawi przeszłość Maegan Foster - kapitan statku Groźna Wręga, na którym planowaliśmy kolejne misje w "dwójce".

Nasza recenzja gry Dishonored II

Maegan Foster przeżyła wiele - to wiemy już od pierwszych chwil po jej spotkaniu. Bez oka i ręki, kobieta skrywa mroczną przeszłość, którą w końcu będziemy mogli poznać w dodatku "Death of the Outsider". Maegen wystąpi tam pod swoim wcześniejszym imieniem i nazwiskiem - Billie Lurk. Jest to uczennica Dauda, która na targowym zwiastunie ratuje go i postanawiają zapolować na Odmieńca (ang. Outsider).

Dishonored 2 - zwiastun dodatku "Death of the Outsider"

Choć Billie planuje zamordować Odmieńca (co nie mogło się udać, bo mówimy o wydarzeniach poprzedzających serię Dishonored), sama korzysta z pakietu mocy różniących się od tych, które widzieliśmy dotychczas u Corvo i Emily. W drodze ku temu odwiedzimy podziemne kluby walki, zmierzymy się potężnymi gangami, zakonami i mechanicznymi wojownikami, a nawet weźmiemy udział w napadzie na bank. Oczywiście dowiemy się też wiele na temat mistycznego Odmieńca.

Twórcy obiecują, że samodzielny dodatek będzie świetnym punktem do rozpoczęcia zabawy z serią Dishonored i nie będzie wymagana znajomość obu pełnych gier. Jeśli jednak ukończyliście "dwójkę", tryb Original Game Plus (OG+) ma pozwolić na stworzenie miksu mocy obu postaci z Dishonored 2 i nowych umiejętności Billie.

Krótkie przypomnienie - przed ostatnią misją Dishonored 2, utrzymanie niskiego współczynnikiem chaosu pozwoliło porozmawiać na poważnie z Meagan i poznać jej historię. Przyznała się wtedy do swojej przeszłości jako morderczyni służącej dla Dauda. Ten za młodu wyciągnął ją z rynsztoka i wyszkolił na zabójczynię. Jej ostatnie zlecenie? Zabicie cesarzowej Jessamine, matki Emily.

"Death of the Outsider" planowane jest na 15 września tego roku jako samodzielny dodatek i doczeka się własnego wydania pudełkowego. Cyfrowy sklepik Xboksa wycenił dodatek na 129,99 zł.

Tagi: arkane studios Bethesda dishonored ii Dishonored: Death of the Outsider dlc dodatek e3 2017