Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 05.06.2017 20:17
Breaking Bad otrzyma projekt tworzony w oparciu o technologię VR
439V

Breaking Bad otrzyma projekt tworzony w oparciu o technologię VR

Breaking Bad doczeka się projektu stworzonego od podstaw z myślą o technologii VR. Będzie go współtworzył autor scenariusza i producent serialu, który razem z Sony zrealizuje swoją wizje.

Breaking Bad to jeden z najlepiej ocenianych serialów ostatnich lat. Składający się z 5 sezonów serial opowiada o perypetiach nauczyciela chemii, który po usłyszeniu śmiertelnej diagnozy postanawia zmienić swoje życie. Śmiertelnie chory na raka bohater wkracza na scenę przestępczą i narkotykową, aby przed odejściem zabezpieczyć swoją rodzinę finansowo.

PlayStation VR sprzedało się w ponad milionie sztuk

Sony pochwaliło się, że ich zestaw wirtualnej rzeczywistości PlayStation VR przekroczył próg miliona egzemplarzy. Jest to naprawdę dobry wynik, ale firma celuje w znacznie więcej. Współpraca z Vincem Gilliganem ma być kolejnym krokiem w celu spopularyzowania technologii VR. Trzeba jednak zaznaczyć, że nie mamy do czynienia z grą a projektem, który nazywa się "doświadczeniem". Nie znamy szczegółów na temat przygotowywanej pozycji. Całość znajduje się na wczesnym etapie produkcji.

Projekt tworzony jest przez Vince'a Gilligina - autora oryginalnego scenariusza Breaking Bad i producenta wykonawczego serialu. Sony zleci pracę jednemu ze swoich studiów, aby zrealizowało wizję scenarzysty. Nie wiemy jednak która dokładnie ekipa zostanie do tego oddelegowana.

Źródło: http://variety.com/2017/digital/news/breaking-bad-virtual-reality-project-in-the-works-from-vince-gilligan-1202453424/

Tagi: breaking bad playstation 4 playstation vr Sony vince gilligan

Nie przegap