Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 01.06.2017 18:36
Ubisoft przygotowuje się do E3 - poznaliśmy listę gier i ilość niespodzianek
1483V

Ubisoft przygotowuje się do E3 - poznaliśmy listę gier i ilość niespodzianek

Ubisoft nie zwalnia tempa. Firma opublikowała na blogu materiał wideo z grami, które zostaną ukazane na konferencji podczas E3. Możemy liczyć na kilka niespodzianek w postaci chociażby nowej marki.

Ubisoft radzi sobie wyjątkowo dobrze i wielki wydawca wychodzi na pozycję światowego lidera branży gier. Wczoraj poznaliśmy nowe logo mające symbolizować kolejną erę w historii całej firmy i jej nowy kierunek, którym podąży. Dzisiaj przyszła pora na targi E3 - wiemy co na pewno zostanie pokazane na konferencji Ubisoft.

Ubisoft zmieniło logo - powitajcie nową grafikę wydawcy

E3 coraz bliżej. Wielka impreza i święto graczy odbędzie się już w dniach 10-13 czerwca. Konferencja Ubisoft będzie miała miejsce w poniedziałek i na pewno ujrzymy na niej następujące gry:

  • Assassin's Creed: Origins
  • Nowe Just Dance
  • Far Cry 5
  • South Park: The Fractured But Whole
  • The Crew 2

Ubisoft - gry szykowane na E3

Wideo zdradza również kilka niespodzianek i ekskluzywnych fragmentów z gier zachowanych na konferencję. Firma zapowiada także ujawnienie nowej marki. Na pewno dostaniemy też urywki bezpośredniej rozgrywki z Far Cry 5.

Możliwe, że jedną z ujawnionych produkcji będzie Mario + Rabbids Kingdom Battle, które przedwcześnie wyciekło i zmierza na konsolę Nintendo Switch.

Na jaką grę Ubisoftu czekacie najbardziej?

Źródło: https://blog.ubi.com/e3-2017-ubie3-kicks-off-june-12-ubisoft-press-conference/

Tagi: Assassin's Creed: Origins E3 Far Cry 5 just dance PlayStation 4 south park The Crew 2 Ubisoft wideo