Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 31.05.2017 18:24
Archangel. Nowa gra z mechami zapowiedziana na PS VR
473V

Archangel. Nowa gra z mechami zapowiedziana na PS VR

Archangel pozwoli wsiąść do kokpitu wielkiego robota. Dzięki technologi wirtualnej rzeczywistości poczujemy się, jakbyśmy faktycznie zostali przeniesieni do wnętrza mecha. Przygotujcie się na rozgrywkę napakowaną wybuchową akcją.

Archangel to kolejna gra, w którą niedługo będą mogli zagrać posiadacze PlayStation VR. Tytuł wrzuci nas do świata pogrążonego w chaosie przez rozmaite katastrofy naturalne. Rządy przestały istnieć, a Stany Zjednoczone zaczęły być okupowane przez tyranów z prywatnej korporacji.

Tiny Trax. Twórcy Velocity 2X przedstawiają nową grę dla PS VR

Wcielimy się w członka ruchu oporu, którego zadaniem będzie poprowadzić ludzi ku walce z organizacją HUMNX, aby odzyskać utraconą wolność. Naszą bronią będzie wielki mech uzbrojony po zęby. Będziemy nim sterować trzymając na głowie gogle PlayStation VR, co przełoży się na niesamowite doznania i doświadczenie.

Archangel powstało z myślą o stworzeniu napakowanego akcją shootera, który może się pochwalić eksplodującą rozgrywką, wysokiej jakości grafiką i angażującą narracją fabularną. Podczas rozgrywki będziemy wspomagani przez towarzyszy sterowanych przez sztuczną inteligencję.

Archangel zadebiutuje już w lipcu - nie znamy dokładnego dnia premiery.

Źródło: https://blog.us.playstation.com/2017/05/31/wage-massive-mechanical-war-in-archangel-coming-to-playstation-vr-in-july/

Tagi: archangel PlayStation 4 PlayStation VR