Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 31.05.2017 15:21
Tekken 7 - pojedynek Boba i Claudio na nowym wideo!
371V

Tekken 7 - pojedynek Boba i Claudio na nowym wideo!

Tekken 7 trafi do nas akurat na ten weekend. Tymczasem Bandai Namco udostępnia kolejny pojedynek postaci na wideo. Tym razem zmierzą się ze sobą Bob i Claudio.

Tekken 7 trafi do nas 2 czerwca 2017 roku, czyli w najbliższy piątek. Najnowsza odsłona zaoferuje nam bardziej rozbudowany tryb fabularny, dzięki czemu będzie on bardziej filmowy niż dotychczas. Pojawią się nie tylko statyczne przerywniki znane z poprzednich odsłon, ale również oparte na silniku gry i bardziej interaktywne, w których zmuszeni będziemy do wykonania interakcji aby popchnąć wydarzenia do przodu. Twórcy postawili też na bardziej turniejowy tryb wieloosobowy, który skupi się na rozgrywkach rankingowych. Nie zabraknie jednak klasycznych trybów jak Arcade czy Versus oraz bogatych opcji personalizacji nie tylko postaci ale również interfejsu.

Wszystko co musimy wiedzieć o Tekken 7 ujęte na zwiastunie

Tekken 7 zaprezentowało się na kolejnym materiale wideo z pojedynkiem dwóch postaci. Do walki staną Bob znany z poprzednich odsłon oraz Claudio, który zadebiutuje w siódmej odsłonie. Jest to jednocześnie pierwszy Włoch jaki trafił do serii. Ich pojedynek znajdziecie na poniższym wideo. Tym samym możecie przyjrzeć się ich ruchom.

Tekken 7 - pojedynek Boba z Claudio

 

Tagi: Bandai Namco namco bandai PlayStation 4 Tekken 7 wideo