Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 27.05.2017 13:35
Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - 9 zabawnych animacji śmierci i poziom Tomb Wader
1247V

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - 9 zabawnych animacji śmierci i poziom Tomb Wader

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy pokazało się wczoraj na wielu nagraniach, na których zaprezentowano fragmenty trzeciej, odświeżonej części gry. Dzisiaj dostajemy kolejny, w którym pokazano 9 zabawnych animacji towarzyszących utracie życia.

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy po raz pierwszy zaprezentowało jak wygląda na odświeżonych etapach z trzeciej części serii wydanej w 1999 roku na PlayStation One. Mogliśmy więc sprawdzić jak prezentuje się odświeżone Crash Bandicoot 3: Warped. Jeśli Was ominęły, znajdziecie je pod poniżej umieszczonym linkiem.

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy na wielu odświeżonych etapach z Crash Bandicoot 3: Warped

Dzisiaj pojawił się kolejny materiał prezentujący trzecią odsłonę z Crash Bandicoot N. Sane Trilogy, ale tym razem pod nieco innym kątem. Redaktorzy PlayStation Access postanowili powrócić do nostalgicznych czasów, kiedy jak sami twierdzą, zabawne animacje śmierci powstrzymywały ich przed wyłączeniem gry we wściekłości. Tym samym postanowili zaprezentować na nowym nagraniu 9 zabawnych sposobów na śmierć.

9 zabawnych sposobów na śmierć w Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

Oprócz fragmentów zaprezentowanych wyżej, w Sieci jest też wideo, które prezentuje poziom Tomb Wader znany z trzeciej odsłony. Pokazano nie tylko standardową ścieżkę od początku do końca, ale również etapy bonusowe - łącznie z tym, który odblokowuje się dopiero po dotarciu do odpowiedniej platformy bez zgonu. Znajdziecie go poniżej.

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy z odświeżonym poziomem 'Tomb Wader'

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy pojawi się 30 czerwca 2017 roku. Sama nazwa oczywiście wskazuje, że jest to trylogia, ale przypominamy że będą to 3 pierwsze odsłony serii, które w latach dziewięćdziesiątych królowały na rynku nie tylko w temacie platformówek, ale ogólnie gier, sprawiając, że jamraj stworzony przez Naughty Dog stał się maskotką PlayStation. Deweloperzy z Vicarious Visions chcą dołożyć wszelkich starań, aby odświeżone wersje były jak najwierniej przeniesione do nowych standardów. Znaczy to, że chcą w dużej mierze pozostawić niezmieniony trzony rozgrywki i podać go w nowej oprawie. Nie znaczy to, że zabraknie nowości - jedną z takich jest dodanie do pierwszej części wyzwań czasowych, które pierwotnie pojawiły się dopiero w kolejnych częściach. Twórcy popracowali też nad tym, aby sterowanie było bardzo płynne i wygodne.

Źródło: https://www.youtube.com/user/PlayStationAccess/

Tagi: activision Crash Bandicoot N. Sane Trilogy PlayStation 4 Vicarious Visions wideo