Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 26.05.2017 19:38
Crash Bandicoot N. Sane Trilogy mnóstwo materiałów z rozgrywki i etapy z Crash: Warped!
1295V

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy mnóstwo materiałów z rozgrywki i etapy z Crash: Warped!

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy otrzymało istną lawinę materiałów z rozgrywki. Zobaczcie koniecznie jak prezentują się etapy z odświeżonej trzeciej odsłony serii!

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy dostało wysyp nagrań prezentujących kolejne etapy. Activision i Vicarious Visions przeprowadziły ankietę na temat tego, które lokacje powinny zostać szerzej zaprezentowane. Wygrała trzecia odsłona, a my możemy podziwiać aż 5 filmów przedstawiających stopień odrestaurowania Crash Bandicoot: Warped.

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy pokazuje odświeżoną planszę z jetpackiem

Crash Bandicoot N. Sane Trillogy otrzymało kilka nagrań. Na nich możemy dokładniej przyjrzeć się trzeciej części serii. Jest ona zwieńczeniem oryginalnej trylogii i odsłoną, która dla wielu pozostaje tą najlepszą i stanowiącą szczyt jakości formuły rozgrywki opracowanej pierwotnie przez studio Naughty Dog.

Na pierwszy ogień idzie demo trwające ponad 20 minut. Nagranie prezentuje poziom "Double Header"

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - zapis z dema

Drugie wideo pozwala sprawdzić w akcji poziom "Orange Asphalt" - etap wyścigowy, gdzie zasiadamy za kierownicą motocykla. 

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - rozgrywka z Orange Asphalt

Nie zabrakło również futurystycznego "Gone Tomorrow" Jednego z późniejszych etapów gry. Trzeba przyznać, że każde kolejne nagranie prezentuje się coraz lepiej i nowi twórcy idealnie uchwycili ducha oryginału ubierając go w nowe szaty graficzne.

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - rozgrywka z Gone Tomorrow"

Kolejne nagrania są dłuższe i pochodzą z różnych redakcji. Możemy na nich obejrzeć wiele różnorodnych poziomów.

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - rozgrywka z serwisu PlayStation Access

10 minut z grą spędził również Polygon. Ponownie możemy obejrzeć etapy Orange Asphalt i Gone Tomorrow, a także fragmenty innych plansz i urywek pochodzący z bonusowej lokacji

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - rozgrywka z serwisu Polygon

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy tym samym przestaje skrywać jakiekolwiek tajemnice. Fani mogą się przygotować na wspaniały powrót nieoficjalnej maskotki pierwszego PlayStation i już 30 czerwca ruszyć do sklepu po pakiet oferujący gigantyczną dawkę wspomnień i frajdy. Ciekawe jak nowe pokolenie odbierze tego bohatera i czy w przyszłości doczekamy się nowej gry osadzonej w tym uniwersum.

Źródło: http://gematsu.com/2017/05/crash-bandicoot-n-sane-trilogy-debut-crash-bandicoot-warped-gameplay

Tagi: activision Crash Bandicoot N. Sane Trilogy playstation 4. Vicarious Visions wideo