Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 25.05.2017 18:01
Rime. Piękna przygoda na zwiastunie premierowym
372V

Rime. Piękna przygoda na zwiastunie premierowym

Rime zadebiutowało dzisiaj w sklepach i zbiera bardzo dobre oceny. Twórcy udostępniają z tej okazji nowy zwiastun mający przygotować graczy na tę tajemniczą przygodę.

Rime jest piękną i wzruszającą przygodą mocno przywodzącą na myśl twórczość studia Team Ico. Producenci z Tequila Works podołali zadaniu i dostarczyli niezapomniane przeżycie. Stworzona przez nich pozycja powinna trafić do wszystkich ceniących sobie nieco bardziej artystyczne i spokojniejsze podejście do gier.

Nasza recenzja RiME

Rime przypadło do gustu naszemu recenzentowi, który wystawił tytułowi bardzo wysoką ocenę 8.5. Nie jest w tej decyzji odosobniony i większość opublikowanych dzisiaj recenzji jest zdecydowanie pozytywnie nastawiona do najnowszego dzieła Tequila Works. Twórcy mają powód do świętowania i z okazji debiutu udostępniają zwiastun premierowy.

RiME - zwiastun premierowy

Rime to artystyczna gra pełna zmyślnych zagadek i opowiadająca emocjonalną przygodę o chłopcu, który znalazł się na tajemniczej wyspie. Jeśli jesteście fanami bardziej relaksujących gier o artystycznej formie, to powinniście mieć ten tytuł na oku.

Źródło: YouTube (Grey Box)

Tagi: PlayStation 4 Rime six foot Tequila Works wideo