Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 24.05.2017 20:05
Friday the 13th: The Game. Nowe nagrania przedstawiają bezpośrednią rozgrywkę
619V

Friday the 13th: The Game. Nowe nagrania przedstawiają bezpośrednią rozgrywkę

Friday the 13th: The Game otrzymało nowe filmiki z rozgrywki. Możemy dzięki nim obejrzeć jak wygląda gra z perspektywy ofiar oraz legendarnego Jasona.

Friday the 13th: The Game pojawi się na rynku już 26 maja. Tytuł zaoferuje graczom asymetryczną zabawę wieloosobową. Sieciowa rozgrywka pozwoli wcielić się jednemu graczowi w potężnego mordercę. Reszta osób będzie pełniła rolę ofiar, które razem musza współpracować, aby pokonać przeciwnika/

Friday the 13th: The Game z nowymi fragmentami rozgrywki i datą premiery!

Friday the 13th: The Game to sieciowa gra powstała na bazie popularnej filmowej serii horrorów "Piątek Trzynastego". Twórcy pozwolą wcielić się nam w legendarnego Jasona - antybohatera filmowego cyklu. Grając nim będziemy niemal nie do pokonania. Osoby grające zwykłymi ludźmi będą z kolei musiały wykorzystywać otoczenie oraz współpracować, żeby przeżyć. Kluczowe będą umiejętności skradania. Nowe nagrania prezentują grę nastolatką i mordercą. Pierwszy materiał został przygotowany w wysokiej rozdzielczości 4K i działa w 60 klatkach animacji.

 Friday the 13th: The Game - zwiastun prezentujący rozgrywkę z perspektywy ofiary

Drugie wideo pozwala sprawdzić jak w akcji wygląda rozgrywka Jasonem. Morderca słyszy w głowie głos matki nakazującej mu zabić wszystkie ofiary. Naszym celem będzie wytropić innych graczy i w brutalny sposób pozbawić ich życia. Jason jest postacią wolniejszą i nie potrafi korzystać z pojazdów. Posiada za to specjalne zmysły i brutalną siłę.

Friday the 13th: The Game - zwiastun rozgrywki Jasonem Voorheesem.

Friday the 13th: The Game zostało sfinansowane przez serwis Kickstarter i jest tworzone przez niezależne studio Gun Media. Już za dwa dni przekonamy się na własnej skórze, czy niewielki producent przygotował godną adaptację filmowej serii. Warto też wspomnieć o tym, że jakiś czas po premierze tytuł otrzyma darmowe rozszerzenie dodające tryb przeznaczony dla pojedynczego gracza.

Źródło: YouTube (IGN)

Tagi: friday the 13th: the game Gun Media PlayStation 4 wideo