Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 24.05.2017 18:43
Tekken 7. Miguel i Leo walczą na nowym materiale z rozgrywki
665V

Tekken 7. Miguel i Leo walczą na nowym materiale z rozgrywki

Już tylko nieco ponad tydzień dzieli nas od premiery Tekken 7. Twórcy publikują nowy materiał i pozwalają obejrzeć w akcji kolejnych zawodników.

Tekken 7 jest szeroko reklamowane. Tytuł co jakiś czas otrzymuje nowe materiały wideo prezentujące czystą rozgrywkę i bohaterów biorących udział w siódmej edycji Turnieju o Tytuł Króla Żelaznej Pięści. Ostatnio mogliśmy obejrzeć intro otwierające grę. Tym razem przyszła kolej na dwójkę zawodników, którzy pojawili się po raz pierwszy w Tekken 6.

Tekken 7 - sprawdźcie intro gry!

Nowe wideo pozwala obejrzeć starcie Miguela z Leo. Debiutantów, którzy pojawili się w serii przy okazji szóstej odsłony cyklu. Leo Kliesen pochodzi z Niemiec i jest córką utalentowanej pracowniczki złowrogiej G-Corporation. Wojowniczka walczy stylem Hakkyoku-ken i wzięła udział w turnieju, aby rozwikłać tajemnice morderstwa matki oraz zaginięcia swojego sławnego ojca. Miguel Caballero Rojo pochodzi z kolei z Hiszpanii. Jest to walczący brutalną siłą człowiek, który pragnie pomścić śmierć ukochanej młodszej siostry.

Tekken 7 - rozgrywka pojedynku Miguel vs Leo

Tekken 7 pojawi się już 2 czerwca. Fani mogą liczyć na rozbudowany tryb fabularny, który zwieńczy historię konfliktu rodziny Mishima. Piękną grafikę stworzoną w oparciu o technologię Unreal Engine 4 oraz wciągający i przemyślany system walki. Twórcy wprowadzają do gry Critical Arts będące potężnymi i prostymi w wykonaniu atakami mającymi ułatwić przegrywającym osobom zwycięstwo. Przemodelowano całkowicie system Bound, który nie pozwala już na tak długie "żonglowanie" przeciwnikiem. Pozycja otrzyma przepustkę sezonową - w jej skład wejdą dwie gościnne postacie z innych gier, nowe areny, mnóstwo strojów oraz dodatkowe tryby zabawy.

Źródło: YouTube (BANDAI NAMCO Entertainment Europe)

Tagi: Bandai Namco PlayStation 4 Tekken 7 wideo