Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 24.05.2017 16:01
Micro Machines World Series na zwiastunie pojazdów
413V

Micro Machines World Series na zwiastunie pojazdów

Micro Machines World Series to wielki powrót serii o wyścigach małych pojazdów. W nową odsłonę zagramy już w przyszłym miesiącu, a tymczasem nowy zwiastun pozwala nam zapoznać się z pojazdami.

Micro Machines World Series odda nam do dyspozycji zarówno klasyczne tryby jak i coś nowego - choćby arenę walk, na której maksymalnie 12 graczy toczyć będzie pojedynki. Polegać będą albo na eliminowaniu się w ramach deatmatch albo choćby przechwytywaniu flagi. Twórcy nawiązali współpracę z firmą Hasbro, dlatego pojawią się trasy nawiązujące do ich produktów.

Micro Machines World Series - rozwałka uchwycona na zwiastunie

W Micro Machines World Series pojawić ma się 12 pojazdów, z czego każdy będzie wyjątkowy. Dostępne będą autka typu hot-rod czy monster truck. Każdym z nich będzie się jeździło inaczej, co wiąże się też z tym że niektóre mają być trudniejsze do opanowania. Oto co mówi sam Gavin Cooper, główny projektant gry:

Po raz pierwszy w serii każde autko ma wyjątkową osobowość oraz arsenał. Każde umożliwia też nieco inny sposób grania. Gracze na pewno szybko złapią więź z konkretnym pojazdem, najlepiej odpowiadającym ich stylowi jazdy. Możesz opanować do perfekcji jedną maszynę, zbierając wszystkie jej kustomizacje, których jest ponad 25 dla każdego auta. Możesz też jednak ulepszać wiele pojazdów i korzystać z kilku w zależności od wyścigu.

Poniżej znajdziecie zwiastun, który zapozna Was z małymi autkami.

Micro Machines World Series na zwiastunie prezentującym autka

Micro Machines World Series ma się pojawić 23 czerwca 2017 roku. Wydaniem gry na naszym rynku zajmie się Techland. Przewidziana jest zarówno cyfrowa jak i pudełkowa edycja gry.

Źródło: http://pressoffice.techland.pl/16228-mikroskopijne-wyscigi-w-zwiastunie-micro-machines-world-series

Tagi: Codemasters Deep Silver Micro Machines World Series PlayStation 4 techland wydawnictwo wideo