Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 23.05.2017 18:53
Dead or Alive 5: Last Round. Twórcy wycofują ze sprzedaży część dodatków
555V

Dead or Alive 5: Last Round. Twórcy wycofują ze sprzedaży część dodatków

Dead or Alive 5: Last Round dostało swego czasu paczki DLC z strojami dla bohaterów, które nawiązywały swym wyglądem do mang Fairy Tail i Atak tytanów. Jeśli mieliście w planach ich kupno, ale tego nie zrobiliście to musice się pospieszyć.

Dead or Alive 5: Last Round to ostatnia odsłona cenionej serii bijatyk autorstwa studia Team Ninja. Twórcy co jakiś czas wydają do gry nowe kostiumy dla zawodników. Okazuje się jednak, że część z nich zostanie wycofana ze sprzedaży.

Dead or Alive 5: Last Round otrzymuje nowy zestaw chińskich kostiumów

Dead or Alive 5: Last Round posiada aż cztery przepustki sezonowe. Ostatnia o numerze 4 jest wyceniona na 379 zł. Koei Tecmo potwierdziło, że z dniem 20 czerwca zostanie ona wycofana ze sprzedaży i nie będzie można jej więcej kupić. Przepustka daje dostęp do 78 unikalnych strojów oraz 1 areny.

Z PS Store znikną także pojedyncze dodatki wchodzące w skład oferty przepustki sezonowej - Fairy Tail i Atak tytanów. Obecnie kosztują one odpowiednio 125 i 164 zł.

Jeśli jesteście w posiadaniu, któregoś z dodatków to dalej będziecie mieć do niego dostęp poprzez historię zakupów. Nowi klienci nie będą jednak mieli więcej możliwości ich zakupu. Przyczyna leży zapewne w problemach z licencją.

Źródło: Twitter (Koei tecmo europe)

Tagi: Dead or Alive 5: Last Round Koei Tecmo PlayStation 4 Team Ninja