Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 23.05.2017 18:36
Chaos;Child. Niemiecki Amazon ujawnia istnienie angielskiej wersji językowej
310V

Chaos;Child. Niemiecki Amazon ujawnia istnienie angielskiej wersji językowej

Chaos;Child prawdopodobnie podąży śladem Steins;Gate i trafi do Europy. Sieć sklepów Amazon zdradza przygotowywanie lokalizacji.

Chaos;Child może trafić na zachód. Niemiecki Amazon zamieścił w swojej ofercie angielskie wersje językowe gry, która miałaby ukazać się na platformach PlayStation Vita i PlayStation 4. Bardzo możliwe, że PQube szykuje się do ogłoszenia lokalizacji kolejnego projektu.

Więcej o Chaos;Child przeczytasz w naszej bazie gier

Chaos;Child to czwarta część naukowo przygodowej serii, którą określa się siostrzaną serią bardziej znanego Steins;Gate i Steins;Gate 0. Gra osadzona jest w tym samym uniwersum, ale opowiada historię innych bohaterów oraz porusza odmienne wątki fabularne, które nie są bezpośrednio połączone z Steins;Gate.

Chaos;Child pozwala wcielić się w młodego chłopaka, który stoi na czele klubu zajmującego się gazetką szkolną. Bohater cierpi na silne urojenia, a podczas przygody gracz ma wpływ na to, czy będą one pozytywne, czy może negatywne. Podjęte wybory rozdzielają historię na wiele rozgałęzień. Sama gra opowiada złożoną fabułę z elementami horroru i z silnie zaakcentowanymi motywami popularnonaukowymi. 

Chaos;Child  - japoński zwiastun

 

Źródło: https://www.amazon.de/P-Qube-Chaos-Child/dp/B072FHNKHK/

Tagi: 5pb 5pb. Chaos Head: Noah CHAOS;CHILD Chiyomaru Studio Nitroplus PlayStation 4 playstation vita wideo