Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 22.05.2017 20:18
Film Uncharted. Gwiazda Spider-Man: Homecoming wcieli się w młodego Nathana Drake'a
1280V

Film Uncharted. Gwiazda Spider-Man: Homecoming wcieli się w młodego Nathana Drake'a

Filmowe Uncharted to temat, który cyklicznie wraca. Projekt niejednokrotnie był już resetowany, a jego koncepcja zmieniana. Teraz przyszła pora na poznanie odtwórcy roli młodego Nathana Drake'a.

Filmowe Uncharted może stanowić swoisty prequel serii gier. Na ekranach mamy oglądać między innymi nastoletniego Nathana Drake'a. W jego roli miałby wystąpić Tom Holland. Młody aktor, który wcielił się w Petera Parkera w filmie Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów. Aktor powróci w filmowym uniwersum Marvela w nadchodzącym Spider-man: Homecoming, gdzie odegra główną rolę.

Film Uncharted - scenariusz dla widzów od 17 roku życia

FIlm Uncharted miałby zostać wyreżyserowany przez Shawna Levy'ego (Noc w Muzeum, Stranger Things). Największą inspiracją ma być trzecia odsłona gry. Film opowiadałby o młodym Nathanie Drake'u i skupiał na jego pierwszym spotkaniu z Victorem Sullivanem. Widzowie mieliby na własne oczy obejrzeć podróż, która ukazałaby metamorfozę głównego bohatera. Historia ujawniłaby jak młody chłopak stopniowo przemienia się w niezłomnego poszukiwacza skarbów.

Studio od lat poszukuje osób potrafiących skutecznie przenieść uniwersum gry na ekrany kin. Nowa wizja filmowej adaptacji czeka teraz na kogoś, kto napisze do niej scenariusz.

Źródło: http://deadline.com/2017/05/tom-holland-uncharted-nathan-drake-movie-spider-man-homecoming-shawn-levy-1202099530/

Tagi: film uncharted Sony spider-man homecoming Tom Holland