Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 19.05.2017 20:19
Shadow Warrior 2 otrzymało zwiastun premierowy
929V

Shadow Warrior 2 otrzymało zwiastun premierowy

Shadow Warrior 2 wylądowało dzisiaj na konsolach. Tytuł otrzymał z tej okazji własny zwiastun premierowy.

Shadow Warrior 2 zadebiutowało dzisiaj na PlayStation 4. Tytuł tymczasowo sprzedawany jest w pakiecie z pierwszą częścią i jego cena ustalona jest na poziomie 145 zł. Niewątpliwie miła promocja potrwa do 1 czerwca, więc jeśli jesteście zainteresowani, ale nie znacie pierwszej odsłony to lepiej się pospieszyć z zakupem.

Shadow Warrior 2 z datą premiery i darmową pierwszą częścią

Shadow Warrior 2 otrzymało brutalny zwiastun premierowym, na którym możemy obejrzeć rozczłonkowywanie piekielnych pomiotów. Polska produkcja zbiera pozytywne oceny na całym świecie i zapowiada się na bardzo udaną kontynuację. Na wideo zabrakło niestety fragmentów z rozgrywki.

Shadow Warrior 2 - zwiastun premierowy konsolowego wydania

Shadow Warrior 2 łączy w sobie elementy walki bronią białą z gatunkiem FPS. Walczymy więc nie tylko ostrą kataną, ale i strzelamy z potężnych spluw. Tytuł tworzony jest przez polskie studio Flying Wild Hog i stanowi kontynuację bardzo udanego restartu klasycznej gry z roku 1997. 

Kontynuacja oferuje nieliniową strukturę misji zachęcającą do ponownego kończenia znanych etapów. Gra posiada również rozbudowaną rozgrywkę sieciową skupiającą na kooperacji dla maksymalnie czterech graczy jednocześnie.

Źródło: YouTube (XboxViewTV - Gameplay & Trailers)

Tagi: Devolver Digital Flying Wild Hog PlayStation 4 shadow warrior 2 wideo