Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 18.05.2017 18:30
Life is Strange dostanie kontynuację! Twórcy mają dla graczy specjalną wiadomość
1289V

Life is Strange dostanie kontynuację! Twórcy mają dla graczy specjalną wiadomość

Life is Strange doczeka się kontynuacji! Dontnod Entertainment i Square Enix zapowiedzieli kolejny projekt osadzony w tym niesamowicie klimatycznym uniwersum.

Life is Strange to bardzo klimatyczna gra epizodyczna. Twórcy skupili się na opowiedzeniu historii, która garściami czerpie z klasyków kina o podróżach w czasie i korzysta z znanego motywu "efektu motyla". Fanom bardzo spodobała się ta opowieść i od czasu premiery ostatniego rozdziału liczyli na coś podobnego - ich prośby właśnie zostały wysłuchane.

Z gry do serialu - Life is Strange dostanie serię live-action

Life is Strange to produkcja składająca się z 5 odcinków. Interaktywna powieść graficzna opowiada o losach studentki fotografii Max Caulfield, która po latach wraca do rodzinnego miasta, gdzie jest świadkiem morderstwa i odkrywa w sobie dar cofania czasu. Dziewczyna cierpi na powracające wizje, w których wielkie tornado niszczy całe miasto. Sytuacja komplikuje się kiedy Max odnawia więź i relacje z ukochaną przyjaciółką Chloe Price - bohaterki szybko wpadają w wiele tarapatów i zostają wciągnięte w niebezpieczną intrygę. 

Life is Strange - specjalna wiadomość od twórców

Dontnod Entertainment dziękuje graczom za wsparcie. Twórcy ogłosili, że udało im się przekroczyć próg 3 milionów graczy, którzy zapłacili za ich grę. Przy okazji ujawniono, że tworzona jest nowa gra osadzona w świecie Life is Strange. Twórcy nie mogą się doczekać aż będą mogli ujawnić więcej szczegółów. Gra nie pojawi się na tegorocznych targach E3. Nie wiemy również, czy będzie to kontynuacja jednego z zakończeń i czy wrócą bohaterowie pierwszej odsłony. 

Źródło: http://na.square-enix.com/us/node/7029

Tagi: Dontnod Entertainment Life is strange PlayStation 4 Square Enix wideo