Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 18.05.2017 19:13
Destiny 2 - pierwszy pokaz bezpośredniej rozgrywki!
986V

Destiny 2 - pierwszy pokaz bezpośredniej rozgrywki!

Bungie rozpoczęło dzisiaj imprezę związaną z Destiny 2, na której twórcy prezentują swoją grę w pełnej okazałości. Sprawdźcie co czeka na graczy w tej wielkiej kontynuacji!

Destiny 2 to jedna z największych premier tego roku. Produkcja pod koniec marca dostała pierwszy zwiastun fabularny, który zarysował nam tło historyczne kontynuacji i przedstawił komiczną postać charyzmatycznego robota Cayde-6. Teraz przyszła pora na czystą rozgrywkę.

Destiny 2. Oficjalny zwiastun fabularny. Przygotujcie się na powstanie nowych legend i dużo lootu

Destiny 2 wrzuci nas w skórę Strażników i ostatnich ludzi, którzy przeżyli brutalną inwazję agresywnej rasy Cabal przewodzonej przez potężnego i bezwzględnego dowódcę o imieniu Ghaul. Znane z pierwszej odsłony Tower zostało zniszczone, a nam przyjdzie zwiedzać nowe egzotyczne miejsca i zwalczać przedstawicieli Czerwonego Legionu. Gracze mogą liczyć na mnóstwo nowych umiejętności i znacznie rozbudowaną rozgrywkę, a także zupełnie nową historię.

Bungie rozpoczyna właśnie trwającą 8 godzin imprezę, na którą zaproszono dziennikarzy. Twórcy pozwolą zagrać w Destiny 2 i podzielą istotnymi nowościami. Rozpoczęto też transmisję za pośrednictwem YouTube i serwisu Twitch. Dzięki temu gracze mogą rzucić okiem na to, jak produkcja prezentuje się w ruchu.

Destiny 2 - audycja ujawniająca rozgrywkę

Destiny 2 zadebiutuje na rynku 8 września. Pozycja będzie dostępna w kilku edycjach specjalnych i będzie stanowiła wielkie rozwinięcie dla całej marki.

Źródło: YouTube (destinygame)

Tagi: Activision Bungie Destiny 2 PlayStation 4 wideo