Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 17.05.2017 18:29
South Park: The Fractured But Whole z datą premiery i nowym zwiastunem!
879V

South Park: The Fractured But Whole z datą premiery i nowym zwiastunem!

South Park: The Fractured But Whole w końcu doczekało się daty premiery. Ta była dwukrotnie przekładana, ale teraz poznaliśmy ostateczny dzień debiutu tej świetnie zapowiadającej się gry.

South Park: The Fractured But Whole to kontynuacja bardzo udanej gry RPG South Park: Kijek Prawdy. Tym razem tematem przewodnim będą superbohaterowie. Pozycja była kilka razy przekładana, ale wiemy już, że trafi na rynek 17 października.

South Park: The Fractured but Whole opóźnione

South Park: The Fractured But Whole nie będzie znaczącą odbiegać od trzonu rozgrywki poprzednika. Twórcy znowu celują w grę RPG, ale wprowadzą kilka zmian mających nadać większą dynamikę pojedynkom. Tytuł tworzony jest przez inne studio i pracą zajęło się tym razem Ubisoft San Francisco. Nad projektem nadal sprawują pieczę Matt Stone i Trey Parker - twórcy serialu, którzy bardzo przywiązują uwagę do jakości efektu końcowego. Pozycja doczekała się też nowego zwiastuna, na którym istotną rolę odgrywają pierdy.

South Park: The Fractured But Whole - nowy zwiastun

Tak jak w poprzedniku głównym narzędzie walki będą pierdy bohaterów. Twórcy przewidują kilka nowości. Dostaniemy tym razem możliwość stworzenia kobiecej postaci. Producenci zmienili system przedmiotów i pozwolą na tworzenie własnych elementów wyposażenia. Gra opowie nową historię, która teraz skupi się na temacie superbohaterów oraz ugrupowaniu alter ego Cartmana - Szop i przyjaciele. Możemy liczyć na masę czarnego humoru i wciągającą rozgrywkę rozwijającą najlepsze elementy poprzednika. Producenci serialu zadbają o to, aby gra ponownie uchwyciła esencję materiału źródłowego. Składając zamówienie przedpremierowe otrzymacie dostęp do towarzysza Ręcznika, który w zabawny sposób będzie komentować wydarzenia i wspomoże gracza nietypowymi poradami.

Źródło: http://blog.ubi.com/south-park-fractured-whole-october-17-release-date-announced/

Tagi: PlayStation 4 South Park: The Fractured but Whole Ubisoft ubisoft san francisco wideo