Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 17.05.2017 18:12
Gwint: Wiedźmińska Gra Karciana z publiczną betą. Zagramy jeszcze w tym miesiącu!
692V

Gwint: Wiedźmińska Gra Karciana z publiczną betą. Zagramy jeszcze w tym miesiącu!

Gwint: Wiedźmińska Gra Karciana otrzyma publiczną betę. Każdy zainteresowany gracz będzie mógł sprawdzić tytuł jeszcze w tym miesiącu!

Gwint: Wiedźmińska Gra Karciana to rozbudowana gra karciana korzystająca z zasad popularnego Gwinta. Wielu fanów Wiedźmin 3: Dziki Gon bardzo upodobało sobie tę aktywność poboczną, więc wypróbowanie znacznie rozszerzonej wariacji tej zabawy z pewnością ich ucieszy.

Gwint. Zwiastun i zapowiedź kolejnej talii

Gwint: Wiedźmińska Gra Karciana otrzyma publiczne testy beta. Zainteresowani będą mogli wziąć w nich udział już 24 maja. Dla wielu będzie to pierwsza okazja, aby na własnej skórze wypróbować wciągający fenomen tej gry karcianej. Tytuł pozwala na budowanie własnej talii kart i mierzenie się z żywymi graczami w specjalnych pojedynkach. CD Projekt RED zapowiedziało także, że jutro o godzinie 19:00 odbędzie się internetowa audycja. Twórcy na streamie objaśnią przyszłość gry i nadchodzące zmiany.

Nie znamy jeszcze dokładnej daty premiery. Produkcja ma zadebiutować w tym roku. Twórcy zamierzają dostarczyć fanom długą przygodę i kilka kampanii jednoosobowych o długości kilku godzin. Główną rozgrywką będzie jednak wciągająca gra wieloosobowa, w której zmierzymy się z graczami z całego świata. Produkcja będzie darmowa i zaoferuje graczom możliwość kupowania dodatkowych kart i kampanii fabularnych za sprawą mikropłatności. Jeśli nie graliście nigdy w Gwinta, a jesteście ciekawi, jak wygląda rozgrywka, to poniżej znajdziecie zwiastun ukazujący w 60 sekund jedną z partii.

Gwint: Wiedźmińska Gra Karciana - zwiastun

Źródło: http://gematsu.com/2017/05/gwent-witcher-card-game-public-beta-launches-may-24

Tagi: beta CD Projekt RED Gwint: Wiedźmińska Gra Karciana PlayStation 4 wideo