Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 16.05.2017 21:01
Skylar & Plux: Adventure on Clover Island otrzymało zwiastun premierowy
391V

Skylar & Plux: Adventure on Clover Island otrzymało zwiastun premierowy

Skylar & Plux: Adventure on Clover Island to próba zaspokojenia apetytu fanów i miłośników platformówek 3D. Gra zadebiutuje za parę dni na rynku, a twórcy udostępniają z tej okazji specjalny zwiastun.

Skylar & Plux: Adventure on Clover Island to produkcja tworzona przez studio Right Nice Games. Producenci celują w ożywienie wspomnień towarzyszących ogrywaniu klasycznych platformówek 3D z ery PlayStation 2. Produkcja pojawi się na rynku 19 maja i z tej okazji otrzymała nowy materiał wideo.

Skylar & Plux: Adventure on Clover Island. Nowy zwiastun przygotowuje na premierę gry

Nowe wideo ponownie ukazuje bezpośrednią rozgrywkę skupiającą na skakaniu i walce. Materiał okraszony jest komentarzem bohaterów gry. Tytuł działa na silniku Unreal Engine 4 i może się pochwalić kolorową grafiką oraz mechanikami, które swego czasu przełożyły się na fenomen całego gatunku. Studio nie kryje inspiracji czerpanych z takich serii jak Jak and Daxter oraz Ratchet & Clank.

Skylar & Plux: Adventure on Clover Island  - zwiastun premierowy

Skylar & Plux: Adventure on Clover Island pozwoli także korzystać z najróżniejszych gadżetów, które wspomogą nas przy wykonywaniu prostych zagadek logicznych. Nie zabraknie też zbierania wszechobecnych kryształów i walki za pomocą broni.

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2017/05/16/skylar-plux-adventure-on-clover-island-out-today-on-ps4-aims-to-recapture-classic-platform-action/

Tagi: grip digital PlayStation 4 Right Nice Games skylar & plux: adventure on clover island wideo