Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 16.05.2017 19:02
Oceanhorn 2: Knights of the Lost Realm na pierwszym materiale wideo
484V

Oceanhorn 2: Knights of the Lost Realm na pierwszym materiale wideo

Oceanhorn 2: Knights of the Lost Realm to kontynuacja bardzo udanej gry inspirującej się The Legend of Zelda: The Wind Waker. Twórcy ponownie odnoszą się do wielkiej serii Nintendo i przedstawiają pierwsze wideo z rozgrywki swojego nowego projektu.

Oceanhorn 2: Knights of the Lost Realm doczekało się pierwszego materiału wideo trwającego aż 14 minut. Produkcja studia Cornfox & Brothers ponownie czerpie silne inspiracje z serii The Legend of Zelda. Będzie to przygoda akcji, gdzie zwiedzimy kolorową krainę w klimatach fantasy i poza walką rozwiązywać będziemy liczne zagadki.

Oceanhorn: Monster of Uncharted Seas na Vitę w przyszłym tygodniu. Będzie wersja pudełkowa

Oceanhorn 2: Knights of the Lost Realm będzie grą większą i bardziej rozbudowaną niż poprzednik. Zmieni się perspektywa kamery, która teraz ustawiona jest za plecami głównej postaci. Sama rozgrywka będzie utrzymana w bardziej realistycznych proporcjach. Nie da się ukryć, że rozgrywka mocno przypomina trzon rozgrywki prezentowany przez serię The Legend of Zelda.

Oceanhorn 2: Knights of the Lost Realm - pierwsze nagranie prezentujące grę

Nie zabraknie więc przemierzania kolorowej i baśniowej krainy. Niszczenia wszechobecnych dzbanów w celu pozyskania "serduszek" oraz walki z agresywną fauną. Nawet animacja otwierania skrzynek przywodzi na myśl odpowiednik w postaci przygód Linka. Produkcja cechuje się przyjemną i miłą dla oka grafiką oraz wpadającą w ucho muzyką. Jeśli czerpać inspirację, to od najlepszych - trzeba jednak mieć na uwadze, aby z nimi za bardzo nie przesadzić.

Źródło: YouTube (Cornfox & Bros.)

Tagi: cornfox & brothers Oceanhorn 2: Knights of the Lost Realm PlayStation 4 wideo