Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 16.05.2017 17:13
Harvest Moon: Light of Hope zapowiedziane na PS4
423V

Harvest Moon: Light of Hope zapowiedziane na PS4

Jeśli mało Wam gier o życiu farmera i zarządzaniu własnym gospodarstwem, to na pewno ucieszy Was wieść, że Harvest Moon: Light of Hope zadebiutuje na PS4. Dobra wiadomość dla wielbicieli serii jest taka, że twórcy obiecują powrót do korzeni.

Harvest Moon: Light of Hope zostało zapowiedziane na PlayStation 4. Jest to kolejna odsłona kultowej serii, której korzenie sięgają 1996 roku. Gra swego czasu była bardzo popularna na pierwszym PlayStation za sprawą wciągającej odsłony o tytule Harvest Moon: Back to Nature

Harvest Moon zmierza na PS4

Harvest Moon: Light of Hope ponownie pozwoli wcielić się w rolnika i zarządzać gospodarstwem. Nowa odsłona ma być efektem 20 letniego doświadczenia twórców i powrócić do korzeni serii. Tytuł będzie dostępny w grywalnej formie na tegorocznych targach E3. 

Produkcja rozpocznie się od podróży głównego bohatera, który wyruszył w świat, aby zacząć życie od nowa w świeżym otoczeniu. Podczas wyprawy statkiem dochodzi jednak do sztormu, a nasza postać trafia do niewielkiego portowego miasta. Jednym z zadań gracza będzie pomóc w odbudowaniu mieściny i w uratowaniu latarni morskiej. Będziemy mogli zawierać nowe znajomości i założyć rodzinę. Trzonem zabawy będzie oczywiście hodowla zwierząt i uprawa roli. Prezes studia obiecuje dostarczyć nostalgiczną przygodę nawiązującą do pierwszych klasycznych odsłon z konsoli SNES.

Harvest Moon: Light of Hope zadebiutuje prawdopodobnie jeszcze w tym roku, ale na razie nie znamy daty premiery.

Źródło: http://gematsu.com/2017/05/harvest-moon-light-hope-announced-ps4-switch-pc

Tagi: harvest moon Natsume PlayStation 4