Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 15.05.2017 10:46
Dynasty Warriors 9 z większym wsparciem dla PlayStation 4 Pro
379V

Dynasty Warriors 9 z większym wsparciem dla PlayStation 4 Pro

Dynasty Warriors 9 otrzyma wsparcie dla PlayStation 4 Pro, co ma zapewnić wybór pomiędzy bardzo wysoką rozdzielczością, a większą płynnością. Niestety potwierdzone zostało również, że nie będzie trybu sieciowej kooperacji.

Dynasty Warriors 9 ma być najbardziej ambitnym dziełem Omega Force - tak twierdzą sami deweloperzy ze studia i przedstawiciele Koei Tecmo. Najnowsza odsłona serii ma nieco odświeżyć formułę poprzez umieszczenie jej w dużym, otwartym świecie i rozbudowaniu rozgrywki.

Więcej informacji o Dynasty Warriors 9

Dynasty Warriors 9 dostanie wsparcie PlayStation 4 Pro. Dzięki temu będziemy mogli wybrać pomiędzy wyższą rozdzielczością, albo większą płynnością. Na PlayStation 4 Pro będziemy mogli więc zagrać w rozdzielczości 4K przy 30 klatkach na sekundę lub w 1080p przy 60 klatkach na sekundę. Nie powiedziano oficjalnie jak będzie to wyglądać na zwykłym PlayStation 4, ale podejrzewa się że tak samo jak w Nioh - czyli 1080p przy 30 klatkach na sekundę, lub 720p z płynnością na poziomie 60fps. Informacja pochodzi z wywiadu udzielonego dla tajwańskiego serwisu.

Nie będzie niestety trybu kooperacji w Dynasty Warriors 9. Deweloperzy z Omega Force twierdzą, że zbyt dużo trudności sprawia im zaimplementowanie kooperacji lokalnej, nie wspominając o sieciowej. Mogą jednak pojawić się inne funkcje sieciowe, choćby na podstawie tego co było w Nioh.

Nie ujawniono jeszcze daty premiery Dynasty Warriors 9. W Japonii będzie to zapewne końcówka tego roku - w takim wypadku my dostalibyśmy grę przypuszczalnie na początku 2018 roku.

Dynasty Warriors 9 na oficjalnej zapowiedzi wideo

 

Źródło: http://wccftech.com/dynasty-warriors-9-ps4pro-no-online-coop/

Tagi: Dynasty Warriors 9 Koei Tecmo Omega Force PlayStation 4