Paweł Musiolik Paweł Musiolik 15.05.2017 16:42
PES 2018 - zapowiedź gry w tym miesiącu
1866V

PES 2018 - zapowiedź gry w tym miesiącu

PES 2018 zostanie pokazany światu jeszcze w tym miesiącu. Mimo braku oficjalnego potwierdzenia ze strony Konami, śmiało możemy sugerować się zapowiedzią Adama Bhattiego, który odpowiada za kontakty ze społecznością w dziale zajmującym się serią Pro Evolution Soccer.

Seria Pro Evolution Soccer co roku ujawnia kolejną odsłonę pod koniec maja. W tym roku nie będzie inaczej. Sugerując się tweetem Adama Bhattiego, oficjalne ujawnienie Pro Evolution Soccer 2018 nastąpi jeszcze w tym miesiącu. Kiedy dokładnie - tego nie wiemy, ale patrząc na poprzednie lata - powinno nastąpić to w przyszłym tygodniu.

Na ten moment ciężko zgadywać co nowego pokaże nam Konami. Czy któreś z trybów będą szczególnie przebudowane, czy gra sieciowa zostanie jeszcze bardziej dopracowana. Wyciągając poszczególne tweety, możemy być pewni, że pozostają w trybie myClub legendy FC Barcelony i innych klubów, które podpisały w zeszłym roku umowę z Konami.

Oczywiście fani serii mogą zawierzyć słowom Bhattiego o tym, że tegoroczna i kolejne odsłony zdefiniują na nowo gry piłkarskie, ale lepiej być sceptycznie nastawionym.

Tagi: Konami PlayStation 4 Pro Evolution Soccer 2018